Polityka i Społeczeństwo

Sakiewicz w obrzydliwy sposób atakuje Donalda Tuska, te słowa to przekroczenie wszystkich granic. “Pozwolił go zabić Putinowi”

Skandaliczne słowa Tomasza Sakiewicza na antenie TVP Info. Propisowski dziennikarz stwierdził, że Donald Tusk pozwolił Putinowi „zabić Lecha Kaczyńskiego”.

Gdy 24 lutego Władimir Putin zaatakował Ukrainę cały świat dostrzegł jego prawdziwe, zbrodnicze oblicze. Świat potrzebuje zjednoczenia w obliczu tej agresji, Polska także. Jednak w naszym kraju wciąż niektórzy wolą prowadzić swoje wojenki.

Krucjata Kowalskiego

Krucjatę przeciwko Donaldowi Tuskowi niestrudzenie kontynuuje Janusz Kowalski. Już w dzień wybuchu wojny napisał, że w „Polsce byli politycy, którzy wspierali Putina”, a „numerem 1 jest Donald Tusk”. Tydzień temu Kowalski został wyrzucony ze studia programu Radia Zet, gdyż zapędził się w swoich atakach na lidera PO. To nie skłoniło Kowalskiego do refleksji, poseł konturuje swoją obsesyjną wojenkę.

Donald Tusk był sojusznikiem Władimira Putina! Żadne media i żaden dziennikarz nie zmusi mnie, żebym zapomniał, że Donald Tusk w latach 2007-2014 będąc premierem aktywnie wspierał reżim Putina. Nie Ukrainę. Nie państwa bałtyckie. Nie Gruzję. Tusk wspierał reżim Putina! – powiedział polityk i pochwalił się tą wypowiedzią w mediach społecznościowych.

Skandaliczne słowa Sakiewicza

Tuska w skandaliczny sposób zaatakował też Tomasz Sakiewicz. Na antenie TVP Info stwierdził bez ogródek, że lider PO był bezpośrednio zamieszany w śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie