Po godzinach

Rzecznik policji zachwycony młodą Krystyną Pawłowicz. Tak słodko na Twitterze jeszcze nie było

Skandaliczna odezwa Pawłowicz. Nie uwierzycie do kogo porównała imigrantów
fot. youtube

A cóż to się stało na Twitterze? Rzecznik policji insp. Mariusz Ciarka rozpływał się w zachwycie nad… zdjęciami młodej Krystyny Pawłowicz. – Bardzo ładna, uśmiechnięta kobieta – komplementował rzecznik.

Krystyna Pawłowicz jest niewątpliwie aktywna na Twitterze, ale ta aktywność raczej kojarzy się z kontrowersyjnymi wypowiedziami. W ostatnim czasie była posłanka PiS najwyraźniej postanowiła urozmaicić swój profil i zaczęła publikować stare rodzinne zdjęcia. Najwięcej zainteresowania wzbudziły zdjęcia samej Pawłowicz z młodych lat. Jedna z fotografii, gdzie obecna sędzia TK pozuje nad wodą z szerokim uśmiechem, zachwyciło rzecznika prasowego Komendanta Głównego Policji, insp. Mariusz Ciarkę. Rzecznik nie skąpił komplementów w stronę Pawłowicz.

Bardzo ładne zdjęcie, bardzo ładna na zdjęciu, uśmiechnięta kobieta – napisał rzecznik. Potem postanowił rozbudować swoją wypowiedź.

Dodam. Pani profesor naprawdę zasługuje na należny Jej szacunek, a jak widać na zdjęciach, życie również dobrze zna i doświadczenie życiowe w pozytywnym słowa znaczeniu ma – skomentował insp. Ciarka.

Na wpisy rzecznika KGP błyskawicznie zareagowali internauci. „Aż ciarki wstydu przechodzą”, „to mówiłem ja – Jarząbek”, „wazelina” – to tylko kilka przykładów krytycznych komentarzy. Internauci pytali też, czy inspektorowi policji wypada publicznie pisać takie pochwały na cześć sędzi TK, która słynęła z kontrowersyjnych zachować.

Powinieneś się dystansować od polityków dzielących obywateli. Pana wypowiedź wpływa na zachowanie policjantów – zasugerował jeden z użytkowników Twittera.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie