Po godzinach

Rząd trzeci raz zmienia rozporządzenie, by Kurski mógł zadowolić swoje ego. Internauci zniesmaczeni

Shutterstock

Rozporządzenie zostało przez rząd po cichu znowelizowane i Jacek Kurski może organizować “Sylwestra marzeń”. Orwell – komentują internauci.

Rząd po cichu znowelizował rozporządzenie z 27 grudnia i Jacek Kurski bez przeszkód może organizować “Sylwestra marzeń”. Pracownicy mediów z nazwy publicznych zostali dopisani w rozporządzeniu do grup mogących korzystać z hoteli przed 18 stycznia. W dotychczasowym brzmieniu przepis mówił o osobach, “bezpośrednio zaangażowanych w przygotowanie treści wykorzystywanych przez nadawców posiadających koncesję”.

Zgodnie ze zmianą, dopuszczalne jest świadczenie usług hotelarskich także wobec osób “bezpośrednio zaangażowanych w przygotowanie treści wykorzystywanych przez jednostki publicznej radiofonii i telewizji oraz nadawców posiadających koncesję (…) w związku z wykonywaniem zadań zawodowych lub działalności gospodarczej związanej z przygotowaniem treści wykorzystywanych przez te jednostki lub nadawców”informują WirtualneMedia.pl

Państwo w państwie. Ich ból jest lepszy niż mój – pisze użytkownik Twittera.

Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych. Gdyby ktoś nie czytał Orwella, to chodziło o świnie – komentuje kolejny.

Jak pisał tydzień temu branżowy Press.pl, publiczność na imprezie w Ostródzie mają udawać tancerze. Jako nocleg telewizja wykorzysta prawdopodobnie znajdujący się w pobliżu swój ośrodek wypoczynkowy. Przewodniczący Nowoczesnej Adam Szłapka na wczorajszej konferencji poinformował, że w sprawie organizacji imprezy, składa wniosek do sanepidu w Ostródzie o przeprowadzenie kontroli tego wydarzenia.

Dla Jacka Kurskiego planowane restrykcje dotyczące hoteli i wyjazdów służbowych były problemem. Rząd postanowił mu jednak pomóc.(…)PiS nie zapomniał zadbać o swojego człowieka i swoją telewizję – mówił Adam Szłapka.

Źródło WirtualneMedia.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie