Polityka i Społeczeństwo

Ryszard Czarnecki wciąga kolegę w treningowy reżim. “Namawiam, żeby pakował codziennie!”

Ryszard Czarnecki słynie wśród polityków PiS z dbałości o formę fizyczną. Paparazzi wiele razy przyłapywały go na ćwiczeniach. Europoseł chce namówić do aktywności fizycznej swoich kolegów.

Chyba każdy widział słynną sesję zdjęciową, której bohaterem był ćwiczący w parku Ryszard Czarnecki. Europoseł odziany w czerwoną koszulkę reprezentacji Polski i szary dres szlifował formę w warszawskim Ogrodzie Saskim.

Pompki, rozciąganie – widać było, że polityk dba o kondycję.

W czerwcu „Super Express” przyłapał Czarneckiego na kajakach. Polityk pokonał godną trasę – przepłynął na Wiśle kilkanaście kilometrów.

– Umęczyłem się niemiłosiernie, ale byłem zadowolony. To był świetny wycisk – skomentował w rozmowie z gazetą. Dumnie podkreślił, że plażowicze bili mu brawo, doceniając sportową postawę.

„Super Express” donosi, że Czarnecki namawia do aktywności fizycznej swojego kolegę z PiS, Karola Karskiego. Europoseł Karski przebywał ostatnio na wakacjach w Serocku, gdzie spotkali go dziennikarze „SE”. Nie da się ukryć, że jego sylwetka jest bogata o kilka nadmiarowych kilogramów. Może wkrótce się to zmieni? Oczywiście za sprawą kolegi z partii.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie