Polityka i Społeczeństwo

Rył pod Gowinem, aż w końcu wyrył. Nagroda już czeka?

Bezczelne kłamstwa Adama Bielana. Rząd brnie w kuriozalną inwestycję
Fot. Flickr

Adam Bielan z ogromnym zapałem rył pod Porozumieniem Jarosława Gowina. Według informacji “Faktu”, teraz ma otrzymać nagrodę.

Adam Bielan – według informacji medialnych – na zlecenie Jarosława Kaczyńskiego, dostał zadanie rozbicia Porozumienia Jarosława Gowina. Około pół roku rycia, rozpuszczania plotek o Gowinie spiskującym z Donaldem Tuskiem, spór prawny i kłusownictwo na posłach Porozumienia, było jedną ze składowych wyrzucenia wicepremiera z rządu. Aktualnie odbywa się czystka w firmach, gdzie pracują ludzie powiązani z Porozumieniem.

Adam Bielan założył Partię Republikańską, będącą w pewnym sensie czyśćcem dla polityków Porozumienia, którzy chcieli przystąpić do Zjednoczonej Prawicy. Naturalnie partia Bielana zacieśniała współpracę z Prawem i Sprawiedliwością. Według ustaleń “Faktu”, Adam Bielan ma dostać teraz nagrodę.

Jak ustalił Fakt, stronnictwo Adama Bielana ma być trzecim koalicjantem w rządzie. Partia Republikańska walczy o resorty, w których mogłaby się wypromować na najbliższe wybory. “Bielanowcy” mieliby przejąć w rządzie pracę, sport i budownictwo – pisze dziennik. Decyzje o podziale stanowisk mają zapaść w ciągu kilku tygodni.

Według spekulacji, Adam Bielan miałby objąć funkcję wicepremiera w miejsce Jarosława Gowina – O scenariuszu z Adamem Bielanem jako wicepremierem nic nie słyszałem – mówi w rozmowie z “Faktem” eurodeputowany Ryszard Czarnecki.

Dziennikarze gazety próbowali zapytać Adama Bielana o jego plany po dymisji Jarosława Gowina. Europoseł i szef Partii Republikańskiej nie odbierał telefonu.

Źródło: Fakt.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie