Polityka i Społeczeństwo

Rył pod Gowinem, aż w końcu wyrył. Nagroda już czeka?

Bezczelne kłamstwa Adama Bielana. Rząd brnie w kuriozalną inwestycję
Fot. Flickr

Adam Bielan z ogromnym zapałem rył pod Porozumieniem Jarosława Gowina. Według informacji “Faktu”, teraz ma otrzymać nagrodę.

Adam Bielan – według informacji medialnych – na zlecenie Jarosława Kaczyńskiego, dostał zadanie rozbicia Porozumienia Jarosława Gowina. Około pół roku rycia, rozpuszczania plotek o Gowinie spiskującym z Donaldem Tuskiem, spór prawny i kłusownictwo na posłach Porozumienia, było jedną ze składowych wyrzucenia wicepremiera z rządu. Aktualnie odbywa się czystka w firmach, gdzie pracują ludzie powiązani z Porozumieniem.

Adam Bielan założył Partię Republikańską, będącą w pewnym sensie czyśćcem dla polityków Porozumienia, którzy chcieli przystąpić do Zjednoczonej Prawicy. Naturalnie partia Bielana zacieśniała współpracę z Prawem i Sprawiedliwością. Według ustaleń “Faktu”, Adam Bielan ma dostać teraz nagrodę.

Jak ustalił Fakt, stronnictwo Adama Bielana ma być trzecim koalicjantem w rządzie. Partia Republikańska walczy o resorty, w których mogłaby się wypromować na najbliższe wybory. “Bielanowcy” mieliby przejąć w rządzie pracę, sport i budownictwo – pisze dziennik. Decyzje o podziale stanowisk mają zapaść w ciągu kilku tygodni.

Według spekulacji, Adam Bielan miałby objąć funkcję wicepremiera w miejsce Jarosława Gowina – O scenariuszu z Adamem Bielanem jako wicepremierem nic nie słyszałem – mówi w rozmowie z “Faktem” eurodeputowany Ryszard Czarnecki.

Dziennikarze gazety próbowali zapytać Adama Bielana o jego plany po dymisji Jarosława Gowina. Europoseł i szef Partii Republikańskiej nie odbierał telefonu.

Źródło: Fakt.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie