Kultura Polityka i Społeczeństwo

Rusza kampania zachęcająca do szczepień. Wiemy kto będzie jej twarzą!

Flaga
Shutterstock

W Polsce ruszyły szczepienia na koronawirusa. Do udziału w programie zachęcają eksperci, politycy oraz… celebryci. Ambasadorem kampanii #SzczepimySię został Cezary Pazura.

Od stycznia do udziału w programie szczepień będzie zachęcał Cezary Pazura. Aktora będzie można usłyszeć w spotach radiowych.

Centrum Informacyjne Rządu poinformowało, że w nowym roku kampania rusza pełną parą. Billboardy #SzczepimySię! zawisną miedzy innymi w Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy Warszawie. Kampania jest szeroko zakrojona.

Kampania outdoorowa zostanie wsparta komunikacją cyfrową – ekranami LED, na których zagoszczą animacje informacyjne. Działania te mają zachęcić jak najwięcej Polaków do szczepień przeciw COVID-19 oraz dostarczyć im zestaw rzetelnych informacji na ten temat – informuje CIR.

Cezary Pazura poinformował o swoim udziale w akcji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Warto się szczepić przeciw Covid-19 dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię – zaapelował aktor.

Obecnie trwa tzw. Etap 0 programu szczepień, w ramach którego zaszczepieni zostaną pracownicy sektora ochrony zdrowia – personel medyczny, pracownicy DPS-ów i MOPS-ów oraz personel pomocniczy i administracyjny w placówkach medycznych, w tym w stacjach sanitarno-epidemiologicznych.

Źródło: RMF FM

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie