Po godzinach

Rozwód Schreiberów? Pani ministrowa opublikowała wymowny post, chyba już wszystko jasne

screen/ YouTube/ TVN Fashion

Marianna Schreiber przyzwyczaiła już do swojej aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem zamieściła wymowny post, który można zrozumieć jako odpowiedź na plotki o jej rozwodzie.

Marianna Schreiber nie ukrywa, że ma zupełnie inne przekonania niż jej mąż, minister w rządzie PiS, Łukasz Schreiber. Pani ministrowa wielokrotnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z antyrządowych protestów, w których brała udział, chwaliła Rafała Trzaskowskiego czy krytykowała decyzję o przyjęciu Lex TVN.

Kochanie, czemu? – pytała Schreiber na Twitterze, komentując post z listą posłów, którzy głosowali za uderzającą w wolne media ustawą.

Nic dziwnego, że coraz głośniej wybrzmiewają plotki o rychłym rozwodzie państwa Schreiberów. Według wielu internautów związek osób o kompletnie innych poglądach nie może przetrwać.

Tymczasem Marianna Schreiber opublikowała na Instagramie post, który można odczytać jako komentarz do tych plotek.

Dryfujemy razem na opuszczonej przestrzeni… Spadam… Ale ty mnie chwytasz i razem już możemy wszystko… – M – napisała pani ministrowa. Post został zilustrowany krótkim filmikiem i romantycznym zdjęciem pary.

Pytacie mnie, jak to „wszystko” jest. Myślę, że ten filmik kryje w sobie wiele odpowiedzi… – skwitowała pani ministrowa. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami wytrwałości i szczęścia. Czy uczucie okaże się silniejsze od politycznych przekonań?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marianna Schreiber (@marysiaschreiber)

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie