Pandemia Po godzinach

Rozpaczliwa próba pomocy dla Trumpa. Chyba nawet on sam nie liczy na powodzenie tej akcji

Trump narazi bezpieczeństwo Polski? Prezydent podjął bardzo kontrowersyjną decyzję
fot. www.independent.co.uk

Nadal czekamy na oficjalne wyniki wyborów prezydenckich w USA. Zwolennicy Donalda Trumpa nie mogą chyba pogodzić się z tym, że ich kandydat jak na razie przygrywa. Jedna z fanek prezydenta odprawiła nawet specjalny rytuał, który ma pomóc mu pokonać Joe Bidena.

Trump sięga po magię?

Nadal czekamy na wyniki walki o Biały Dom. Wstępnie można założyć, że Trump jednak przegrał wybory. W efekcie opublikował już serię tweetów, w których kolejno: ogłosił swoje zwycięstwo, potem domagał się, by przestano liczyć głosy i wreszcie snuł teorie spiskowe na temat fałszowania elekcji.

Powyższe to jednak nic. Amerykańska kaznodziejka duchowa i propagatorka kontrowersyjnej teorii dobrobytu, Paula White, postanowiła wesprzeć prezydenta w inny sposób.

Znana teleewangelistka odprawiła specjalne nabożeństwo, na którym modliła się za reelekcję Trumpa. Powtarzała swoje życzenie jak mantrę. 

– Słyszę dźwięk zwycięstwa! Słyszę dźwięk zwycięstwa! Słyszę dźwięk zwycięstwa! Pan powiedział: Załatwione! Pan powiedział: Załatwione! –Rozp krzyczała.

Wezwała na pomoc także siły niebieskie.

Całość można zobaczyć na Twittrze:

Klęska Trumpa niemal pewna?

Wątpliwe, by modlitwa pomogła Trumpowi. W momencie pisania tych słów ma on za sobą tylko 214 elektorów, zaś Biden aż 264. Przypomnijmy, że pewnym zwycięstwa może być ten kandydat, który zdobędzie 270 głosów.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie