Po godzinach Polityka i Społeczeństwo

Rozenek-Majdan pochwaliła się przyjęciem trzeciej dawki szczepionki. Na odpowiedź Górniak nie musiała długo czekać

Małgorzata Rozenek – Majdan poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki na COVID-19. Edyta Górniak nie byłaby sobą, gdy nie odpowiedziała na ten post.

Małgorzata Rozenek – Majdan jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Żona Radosława Majdana chętnie ukazuje w mediach społecznościowych te mniej i bardziej istotne chwile ze swojego życia. W jednym z ostatnich wpisów na Instagramie gwiazda TVN pochwaliła się przyjęciem trzeciej dawki szczepionki.

– To już moja 3 dawka i z każdą kolejną jakby energii przybywa. Kochani to ten przypadek w którym „szkiełko i oko” jednak znaczą więcej niż „czucie i wiara”. Dbajcie o siebie – napisała pod zdjęciem. – Szanuję wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy – dodała.

Oczywiście wywołana do tablicy poczuła się pierwsza antyszczepionkowa dama polskiego show – biznesu. Edyta Górniak, bo o niej mowa, poczuła się wyraźnie dotknięta słowami Rozenek – Majdan. I pospieszyła z odpowiedzią w swoim stylu.

– Pisząc o kimkolwiek w obecnych czasach, że jest “po złej stronie mocy”, w ogólnym pierwszym skojarzeniu dajesz wielu ludziom poczucie Twojego wzgardzenia dla nich, czyli próby poniżenia ich. Bo to kryje się w intencji, pod Twoimi słowami. Chęć poczucia przewagi, czy też wyższości nie jest wyrazem szacunku wobec ludzi, o którym zapewniasz w zdaniu sąsiadującym – napisała wokalistka. – Twój wybór nie jest w żadnym stopniu ważniejszy od mojego. Jest sobie równy – dodała wyznawczyni ziemskich i międzygalaktycznych teorii spiskowych.

Dodajmy, że Edyta Górniak wystąpi w koncercie organizowanym przez TVP “Murem za polskim mundurem”. Jak widać Jackowi Kurskiemu nie przeszkadza, że jego gwiazda przyczynia się do szerzenia ruchu antyszczepionkowego. Z drugiej strony, jaki ma wybór? Zostało mu niewielu desperatów, którzy jeszcze chcą występować na scenie TVP.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie