Po godzinach

Rozbiegane oczka Bosaka podczas konferencji. Internet komentuje, a polityk się tłumaczy [VIDEO]

Fot. Youtube

– Jeśli nasza konferencja rozeszła się w internecie ze względu na moją wyrazistą mimikę, chyba będzie z tego jakiś pożytek – stwierdził Krzysztof Bosak, komentując swoje zachowanie podczas piątkowej konferencji prasowej.

W miniony piątek w Sejmie miała miejsce konferencja prasowa Konfederacji dotycząca Narodowego Programu Szczepień. Nie umknęła ona uwadze internautów. Najszerzej komentowana była jednak nie sama treść tego, co Krzysztof Bosak miał do powiedzenia, ale jego zachowanie.

Mówiąc krótko, polityk wyglądał na pobudzonego, miał “rozbiegane” oczy.

A, że internautom wiele nie trzeba, od razu pojawiły się wpisy sugerujące, że Bosak swoją bogatą mimikę zawdzięcza czemuś więcej, niż tylko podekscytowaniu związanemu z występem przed kamerami.

Do całej sytuacji odniósł się sam Bosak w rozmowie z portalem Interia. – Z reguły mało kto komentuje nasze konferencje, a tym razem widać duży odzew. Dzięki temu nagraniu dziesiątki osób dołączają do udziału w dyskusji i obserwują nasze profile – stwierdził. Trzeba przyznać – z rozbrajającą szczerością.

– Insynuacje internautów są na tyle niepoważne, że nie będę ich komentował. Jeżeli ktoś obserwował moje konferencje prasowe przez całą kampanię prezydencką, będzie wiedział, że często kiedy mam przed sobą wiele kamer, mówię tak, żeby spoglądać do wszystkich – dodał lider Konfederacji.

No więc mówimy: sprawdzam i odpalamy przypadkowo wybrany film z kampanii wyborczej z 11 marca. No, w porównaniu z piątkowym wystąpieniem, to na poniższym filmie Krzysztof Bosak jest oazą spokoju. Cóż, jak to mówią sportowcy: może to kwestia dyspozycji dnia.

Źródło: Interia

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie