Polityka i Społeczeństwo

Rolnicy dołączyli do protestujących kobiet. Niesamowite obrazki w Nowym Dworze Gdańskim

Sznur ciągników jadący za protestującym tłumem – takie obrazki można było zobaczyć w niedzielę w Nowym Dworze Gdańskim. Tak rolnicy wsparli kobiety walczące o swoją godność.

Od czwartku w całej Polsce trwają protesty, marsze i manifestacje, które są reakcją na wyrok Trybunały Konstytucyjnego zakazujący aborcji, pomimo wad płodu. To już nie tylko Warszawa, Kraków czy Katowice – każdy dzień przynosi informacje o kolejnych miastach i miasteczkach, w których ludzie się organizują i wychodzą na ulice.

Jednym z takich miast jest również Nowy Dwór Gdański.

W niedzielę do protestujących kobiet dołączyli tam rolnicy, nie godzący się na odebranie kobietom prawa do własnego ciała. Obrazki to były niecodzienne – za maszerującym tłumem, bardzo powoli jechał cały sznur ciągników.

Trzeba przyznać, że coś się PiS-owi wreszcie udało. Ich działania, przecież takim jest jest wyrok Trybunału Konstytucyjnego, stworzyło porozumienie ponad podziałami. Dziesiątki tysięcy Polek i Polaków wyszło na ulicę we wspólnym celu – zatrzymać ten obłęd, który narzucił Jarosław Kaczyński.

Zdjęcia z Nowego Dworu Gdańskiego można zobaczyć W TYM MIEJSCU.

Źródło: WP. PL

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie