Polityka i Społeczeństwo

Reakcje po kuriozalnej konferencji liderów Zjednoczonej Prawicy. “Kiepski spektakl”, “Mają gdzieś Polaków”

YouTube/ Onet News

Zaskakujący przebieg miała szumnie zapowiadana konferencja liderów Zjednoczonej Prawicy. Politycy podpisali dokument, ale co z tego wynika – tego już nie wiadomo.

Wspólną konferencję Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego, Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina zaplanowano w sobotę na 12:00. Dziennikarze czekali na przybycie polityków pół godziny, by usłyszeć kilka sloganów o działaniu dla dobra Polski i obejrzeć spektakl podpisywania umowy.

Zabrakło najważniejszego. Szczegółów. Co dokładnie podpisywali liderzy Zjednoczonej Prawicy – póki co nie wiadomo. Politycy nie odpowiedzieli na pytania dziennikarzy, po złożeniu podpisów opuścili salę. Tym samym spekulacje o powrocie do rządu Jarosława Kaczyńskiego nie zyskały oficjalnego potwierdzenia.

Nietypowy przebieg konferencji wywołał lawinę komentarzy zaskoczonych dziennikarzy i polityków.

Ale co dokładnie jest teraz podpisywane? Jakie ustalenia programowe? Ktoś wie? – pytała Dominika Wielowieyska.

Treści nie ujawnili, bo co też mogłoby się w niej znaleźć? Kto, koto i w jakiej sprawie kontroluje? Od początku było wiadomo, że te rządowe przepychanki to kiepski spektakl – napisała Małgorzata Kidawa-Błońska.

– Może i nowa umowa koalicyjna, ale jedno się nie zmienia – liderzy Zjednoczonej Prawicy mają gdzieś dziennikarzy i Polaków, którym należą się odpowiedzi na wiele pytań – skomentował Sebastian Białach.

Wyszło czterech smutnych panów, podpisało świstek o nieznanej treści, olało reporterów i poszło. Od początku teatr i blaga – napisał Przemysław Szubartowicz.

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie