Po godzinach

Rafał Trzaskowski mówi: Siema! Prezydent Warszawy dołączy do sztabów WOŚP

Prezydent Trzaskowski

– Siema! Wolontariusz Trzaskowski melduje gotowość do pracy! Puszka – jest! Profesjonalna koszulka – jest! Pełne zaangażowanie – również! Widzimy się podczas zbiórki w niedzielę, w dniu 29. Finału – ogłosił na Facebooku Rafał Trzaskowski.

Już w najbliższą niedzielę, 31 stycznia Polacy kolejny raz zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.”Finał z głową” będzie już 29-tym zorganizowanym przez fundację Jurka Owsiaka, W tym roku zebrane pieniądze wspomogą zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

– Potrzebujemy całej naszej filozofii, która zawsze i w każdej sytuacji szuka tych momentów, które wydobędą z nas najbardziej słoneczne pokłady siły, energii, wzajemnego bycia ze sobą, wzajemnego szacunku, tolerancji i pogody ducha. Tego nam dzisiaj potrzeba. Dlatego, po raz kolejny prosząc o wsparcie, mówimy ludziom w Polsce i na całym świecie – gramy z radością, gramy z głową i po raz kolejny pokażemy, że efektem takich działań jest skuteczna pomoc tym, którzy jej potrzebują – apelował Owsiak.

Na apel Owsiaka jak zawsze odpowiedzieli chętni do pomocy wolontariusze z całej Polski, którzy zrzeszają się w sztabach i kwestują z puszkami oklejonymi charakterystycznymi serduszkami. Do akcji dołączyli również sportowcy, artyści, YouTuberzy czy politycy. Na początku stycznia prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski przekazał na aukcję nietypowy przedmiot – megafon z kampanii prezydenckiej.

W środę Trzaskowski zamieścił na Facebooku zdjęcie, z którego wynika, że na samej aukcji się nie skończy i będzie aktywnie uczestniczył w finale. – Siema! Wolontariusz Trzaskowski melduje gotowość do pracy! Puszka – jest! Profesjonalna koszulka – jest! Pełne zaangażowanie – również! Widzimy się podczas zbiórki w niedzielę, w dniu 29. Finału – ogłosił prezydent Warszawy.

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/posts/10158581221171091

29. finał WOŚP będzie można śledzić w telewizji. Relację będzie można śledzić na antenie TVN, TVN24 i TTV. Transmisja na żywo będzie też dostępna na player.pl, transmisja.wosp.org.pl, a także na kanale WOŚP na YouTube. Rok temu Fundacji WOŚP udało się zebrać 115 362 894 zł. W tym roku liczymy na kolejny rekord.

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie