Polityka i Społeczeństwo

Radni Kraśnika znów się ośmieszają. Nie zgadniecie, dlaczego chcą zdemontować Wi-Fi w szkołach

O Kraśniku chyba nigdy nie było tak głośno. Niestety nie chodzi tu o jakieś szczególne walory tego miasta. Wszystko za sprawą radnych, którzy chcą wyprowadzić Kraśnik z XXI. wieku.

Stowarzyszenie Koalicja Polska Wolna od 5G napisała petycję, w której domaga się m.in nakazu zdemontowania sieci Wi-Fi w szkołach. Uzasadnienie? “Ochrona zdrowia mieszkańców gminy przed coraz większą ekspozycją na sztuczne pole elektromagnetyczne o coraz szerszym zakresie częstotliwości”. Słowem – totalny odjazd.

Mało tego! Według członków Stowarzyszenia Koalicja Polska Wolna od 5G należy także nakazać uczniom przełączania na lekcjach telefonów w tryb samolotowy oraz zakazania ich używania na przerwach “poza celami związanymi z informowaniem rodziców lub w celach alarmowych”.

Co zrobili radni Kraśnika?

Przychylili się petycji, uznając że sieć 5G niesie zagrożenie dla życia i zdrowia. 9 głosowało “za”, 6 “przeciw”, 3 wstrzymało się od głosu. I to wystarczyło, by rozsławić Kraśnik na całą Polskę. Uchwała podjęta, a petycja – zdaniem radnych – zasługująca na uwzględnienie. Ale to nie koniec “odjazdów”.


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie