Radio Maryja wskazuje, jak być dobrą żoną w sypialni. Od tych rad włos się jeży na głowie

Jak być dobrą żoną w sypialni? Radio Maryja i jego eksperci wiedzą najlepiej. Aż trudno uwierzyć, że ktoś może wziąć ich rady na serio.

Jak być dobrą żoną?

Szokująca audycja została wyemitowana po raz pierwszy już w 2019 r., jednak w Radiu Maryja ktoś najwyraźniej uznał, że temat sypialniany jest zawsze na czasie.

Program poprowadził Lech Polakiewicz, wśród gości był ksiądz Marcin Różański, a także Danuta i Piotr Sobol. Poruszali oni takie tematy, jak „obowiązek małżeński”, antykoncepcja czy jedność małżeńska.

Czego dowiedzieli się słuchacze? A choćby tego, że mąż ma prawo domagać się od żony współżycia, bez względu na to, czy ta ma na to ochotę. Co więcej, kobieta nie może wówczas uważać swojego męża za potencjalnego gwałciciela, a wręcz przeciwnie. Powinna być mu bezwzględnie uległa.

Według rozmówców audycji, jeśli mężczyzna chce współżyć ze swoją żoną, ale nie chce mieć dzieci, ona nie może się na to zgodzić. Jednocześnie obowiązkiem kobiety jest jednak to, by oddała się mężowi, nawet jeśli stosuje on środki antykoncepcyjne – w tej sytuacji nie powinna ona „okazywać zadowolenia”.

Podziękuj Bogu za trudnego męża

Jedziemy dalej. Na antenie Radia Maryja padło też stwierdzenie, że „kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia jest jednym z ołtarzy”. Rozmówcy wskazali, że wszystkie żony powinny zdawać sobie sprawę z tego, że „trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie, ponieważ Pan Bóg zauważył, że tylko ona da sobie z nim radę”.

Sorry, ale tego pier****nia nie da się słuchać. To nie jest miejsca na nabijanie się w stylu „haha, ale ciemnogród”. Nie, to jest moment, w który trzeba zapytać, czy to są treści, które można sobie swobodnie opowiadać w przestrzeni publicznej? Wyobraźcie sobie, że tych bredni słucha zastraszona, bita i wykorzystywana przez męża kobieta. Jak ona ma znaleźć w sobie odwagę na ucieczkę od zwyrola, gdy „mądre głowy” mówią jej, że „trudny małżonek to dar od Boga”?

Uczestnicy dyskusji mówili również, że „kiedy zamykamy drzwi sypialni Duch Święty z niej nie wychodzi”, a jedyny akceptowalny trójkąt w związku to żona, mąż i Bóg. W audycji podkreślano też, że dziewczynki, które mają „ugruntowane cnoty niewieście” w przyszłości staną się „prawdziwymi kobietami” – „męczennicami”, „matkami Polkami katolickimi”, stworzonymi m.in. do rodzenia i wychowywania dzieci, a także zaspokajania swoich mężów.

Niech już ten Rydzyk po prostu zbiera kasę i nawija makaron na uszy swoim fanom. Bo takie aucyje mogą dopiero wyrządzić wiele zła.

Źródło: NaTemat.pl

4 Odpowiedzi na Radio Maryja wskazuje, jak być dobrą żoną w sypialni. Od tych rad włos się jeży na głowie

  1. Kawa pisze:

    Rydzyk to cwaniak, który testuje inteligencję swoich wyznawców. Sprawdza, na ile może ich zniewolić i utrzymywać w oparach absurdu.

  2. Maciej pisze:

    Na szczęście już niedługo wybory i mam nadzieję, że pogonimy wreszcie tą hołotę. Złodzieje, oszuści, nawiedzone bydlactwo. Precz z nimi, i niech nikt nie mówi, że szerzymy hejt.

  3. Halina pisze:

    Mamy przecież maksymę życiową :” Pan Bóg dał nam rozum i wolną wolę” …… nic dodać ,nic ująć ……nikt za nikogo nie poniesie kary ,ani nie przyjmie nagrody ,tylko każdy sam za siebie . I także przed Bogiem ,a nie Rydzykiem……….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *