Polityka i Społeczeństwo

Rachonia niemal zatkało. Poseł PO trafił w czuły punkt prawicowego pseudodziennikarza

Michał Rachoń zaprosił do “Minęła 20” posła PO Michała Gramatykę. Ten ostatni zrobił na wizji niemałe show. Dziennikarza mediów publicznych wręcz zatkało.

Gramatyka mówi jak jest

Tematem odcinka było spotkania prezydenta Joe Bidena z Władimirem Putinem. Drugim gościem – obok Gramatyki – był minister Adam Andruszkiewicz z PiS-u.

Szanowni panowie. W zasadzie łza się w oku kręci, kiedy Władimir Putin mówi o tym, że tak jak jego wielcy poprzednicy – Józef Stalin, Leonid Breżniew – walczy o pokój na świecie. Żeby świat był jeszcze piękniejszy, jeszcze bezpieczniejszy. I że to jest sedno, sens działalności Władimira Putina – mówił Michał Rachoń, prosząc o komentarz posła z PO. –  Czy pan poseł Michał Gramatyka też się tak wzruszył, kiedy słyszał te słowa? – dopytywał redaktor TVP.

To straszna hipokryzja jest. Aż uderza w oczy – zaczął polityk z PO. – Jedyne, do czego mogę to porównać, to taki przekaz, który od czasu do czasu słyszę w niektórych mediach, że za wszystkie problemy w Polsce odpowiada Platforma Obywatelska albo totalna opozycja. Bo to mniej więcej podobne kategorie myśleniowe – dodał Gramatyka.

Rachonia niemal zatkało. Nie odpowiedział nic na ten wyraźny przytyk do swojej redakcji. Zaczął tylko rozmawiać z drugim gościem…

Źródło: TVP Info

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Tagi
Media Tygodnia
Ładowanie