Polityka i Społeczeństwo

Putin upokorzony, zbrodniarz robił dobrą minę do złej gry. Trudno nie zwrócić uwagi na TEN istotny szczegół

Władimir Putin nie będzie miło wspominał Szczytu Kaspijskiego. W sieci pojawiło się wymowne nagrania z powitania zbrodniarza. Zdradza ono również zdrowotne problemy prezydenta Rosji.

Szczyt Kaspijski był pierwszą oficjalną zagraniczną wizytą Władimira Putina od czasu zaatakowania Ukrainy. 29 czerwca w Aszchabadzie spotkali się przywódcy Turkmenistanu, Azerbejdżanu, Kazachstanu i oczywiście Rosji. – Rękami Ukraińców państwa NATO chcą po prostu dalej umacniać swoją rolę w świecie, swoje imperialne ambicje. Dobro narodu ukraińskiego nie jest celem Zachodu opowiadał swoje kawałki Putin.

Osamotniony Putin

Zanim jednak Szczyt Kaspijski się rozpoczął, przywódcy, którzy dotarli na miejsce zostali powitani przez gospodarzy. Wygląda jednak na to, że nie wszyscy. W piątek w sieci pojawiło się nagranie z przylotu Putina do Aszchabadu. Zbrodniarza nikt nie wita, sam musi iść w kierunku limuzyny. Prezydent Rosji robił dobrą minę do złej gry, tym bardziej, że inni przywódcy zostali powitani zgodnie z protokołem.

Na nagraniu trudno nie zwrócić uwagi również na prawą rękę Putina. Dyktator trzyma ją wyprostowaną, przy ciele, podczas gdy jego lewa ręka porusza się naturalnie podczas marszu. Sztywna ręka zbrodniarza po raz kolejny wskazuje, że coś z jego zdrowiem jest nie tak.

O VI Szczycie Kaspijskim mówiło się jednak najwięcej z innego powodu. Media i komentatorzy śmiali się ze stołu przy którym usadzono przywódców. Można śmiało powiedzieć, że to był stół na miarę Władimira Putina. – Długość stołu, jak zwykle, najlepiej oddaje ciepło i zaufanie w środowisku, w którym niezmiennie znajduje się prezydent Putin – ocenił na Twitterze Ilja Szepelin, redaktor niezależnej telewizji Dożd.

A tak wyglądało spotkanie prezydentów na niedawnym spotkaniu państw G7 w Alpach. Jest różnica, prawda?

Czytaj również:

Źródło: Wp.pl

 

 

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie