Polityka i Społeczeństwo

Putin choruje na raka krwi? OTO dowody

O tym, że rosyjski dyktator poważnie choruje, spekulowano od dawna. Teraz jednak media mają mieć dowód. To nagranie, na którym jeden z rosyjskich oligarchów mówi, że Putin cierpi na raka krwi. Dodatkowe światło na sprawę rzuca też tajna notatka FSB.

Z pewnością to najbardziej skrywana tajemnica Rosji.  Jednak portal  “New Lines”,  twierdzi, że jest w posiadaniu nagrania, na którym jeden z bliskich Putinowi oligarchów opisuje rosyjskiego prezydenta jako “bardzo chorego na raka krwi”.

Tajna instrukcja FSB

Sprawa jest na tyle poważna, że centrala FSB (dawne KGB) miała wysłać  do wszystkich  regionalnych dyrekcji tajną notatkę, w której instruowano, by nie ufać “plotkom o nieuleczalnej chorobie prezydenta”. Efekt wygląda zupełnie inaczej, bo skoro sprawę próbuje dementować centrala FSB, to znaczy, że jest naprawdę poważna sprawa. 

Zdaniem portalu informacje o nowotworze krwi rzucają nowe światło na ostatnie zachowanie Putina i pogorszenie jego wyglądu. Według portalu, teorię o chorobie potwierdza m.in. twarz Putina, która stała się “znacznie bardziej opuchnięta”, co może być dowodem na przyjmowanie konkretnych leków.

Informacje o chorobie rosyjskiego dyktatora potwierdził też szef wywiadu wojskowego Ukrainy Kyryło Budanow w rozmowie ze Sky NewsMogę potwierdzić, że Putin jest w bardzo złym stanie psychicznym i fizycznym. Jest chory, cierpi na kilka różnych schorzeń, jednym z nich jest rak – twierdzi Budanow.

Problemy z ręką podczas dnia zwycięstwa

9 maja, podczas obchodów Dnia Zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami uwagę zwrócił fakt, że Putin posługiwał się głównie lewą ręką – chociaż jest praworęczny – przy składaniu kwiatów pod pomnikami ofiar II wojny światowej pochodzących z ukraińskich miast.

Dyktator Rosji miał także problem z odnalezieniem swojego miejsca po wygłoszeniu przemówienia na trybunie honorowej.

Z kolei na początku maja brytyjski dziennik Daily Mail donosił, że Putin ma w najbliższym czasie przejść operacje związaną z nowotworem żołądka.

Czytaj również:

Ziobro dał Kaczyńskiemu prztyczka w nos. PiS traci posłankę, Ziobro zapowiada: to nie koniec!

Kolejna gierka Putina. Rosjanie rozpowszechniają fałszywy list dotyczący Polski

TVP nie przeprasza pomimo wyroku sądu. Wolą płacić karę, niż się przyznać?

Żródło: wp.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie