Kultura Po godzinach

Przez to zdjęcie fani zamartwiali się o zdrowie Kazika. Jest nowy komunikat zespołu

Kazik Staszewski

Kazik Staszewski ma problemy zdrowotne. Fani zaczęli martwić się, czy nie zachorował na COVID-19. Kult odwołał nawet parę koncertów – powodem był stan zdrowia wokalisty.

Kazik zachorował na COVID-19?

Kult odwołał najbliższe koncerty. W sieci pojawiło się też zdjęcie Kazika w masce tlenowej. Fani muzyka zaczęli bać się, że ich idol zachorował na koronawirusa.

W sprawie problemów wokalisty postanowił wypowiedzieć się menadżer Kultu, Piotr Weteska. Okazuje się, że muzyk nie choruje na COVID-19. W trakcie prób miał tylko mocno nadwyrężyć struny głosowe. Maska, jaką miał na zdjęciu, nie służy do podawania tlenu, ale jest częścią nebulizatora i pomaga nawilżyć gardło.

– Ludzie żyją w szaleństwie, wszystko kojarzą z COVID-em, jakby nie było innych chorób i innych dolegliwości. Kazik po prostu zdarł sobie głos, to się zdarza czasami – powiedział Wieteska dla WP.

Kult wraca na trasę

W związku z problemami zdrowotnymi Kult przełożył koncerty w Łodzi (z 16 na 21 czerwca) i Toruniu (z 17 na 26 czerwca). Dziś grupa ogłosiła już jednak, że wkrótce wraca na trasę.

Z radością informujemy, że zapadła decyzja – jutro RUSZAMY DO POZNANIA !!! Jesteśmy gotowi – poinformował zespół w swoich mediach społecznościowych.

Źródło: Radio Zet

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie