Polityka i Społeczeństwo

Przemysław Czarnek znów szokuje. Zestawił “ideologię LGBT” z nazizmem

Przemysław Czarnek zasłynął w czerwcu ze słów, że osoby LGBT „nie są równi ludziom normalnym”. Teraz poszedł jeszcze dalej – porównał „ideologię LGBT” do niemieckiego nazimu.

Poseł PiS Przemysław Czarnek był gościem audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja. Tematem jego wypowiedzi były między innymi sobotnie incydenty, które miały miejsce w czasie Marszu Powstania Warszawskiego. Na trasie marszu pojawiali się aktywiści z tęczowymi flagami, co prawicowe środowiska uznały za prowokację.

To jest rzecz znana na Zachodzie od kilkudziesięciu lat. Tak wygląda pochód neomarksizmu i LGBT przez świat, tam gdzie ten pochód nie został powstrzymany – stwierdził Czarnek. – Można powiedzieć, że tam wojna o cywilizację łacińską została przegrana albo jest ku przegranej, natomiast my jesteśmy jeszcze na takim etapie, gdzie możemy absolutnie powstrzymać ten pochód zła, bo to jest zło w czystej postaci – dodał.

Najwięcej poruszenia wywołały jego słowa o „pochodzeniu ideologii LGBT”. Czarnek przedstawił na antenie Radia Maryja cały „rodowód” owej ideologii. Jego zdaniem, jej początki sięgają nazizmu. Czarnek praktycznie zestawił LGBT z hitlerowcami niszczącymi Polskę.

Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu (a ten z marksizmu) pochodzi z tego samego korzenia co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam – tłumaczył Czarnek.

Strona lewicowa czy środowiska lewicowe, czy wręcz lewackie, nie potrafią tego dostrzec, że to jest dokładnie to samo. Krótko mówiąc, ciągnie swój do swego – dodał poseł.

W czerwcu, podczas kampanii wyborczej, o Czarnku było głośno z powodu innych słów skierowanych przeciwko osobom LGBT.

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją – mówił wówczas na antenie TVP Info.

Źródło: Radio Maryja

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie