Po godzinach

Premier Finlandii uczyła się od najlepszych. Przypomnijmy sobie TE szalone PiS-owskie pląsy! [WIDEO]

Nagranie z imprezy premier Finlandii Sanny Marin wywołało w niektórych kręgach niemałe oburzenie. O co tyle krzyku? Jak się bawić pokazali już przecież politycy PiS!

Tak, tak! Wydaje się wam, że obóz władzy to poważne sztywniaki, ale i oni potrafią pójść w tany! Sięgnijcie pamięcią w przeszłość i przypomnijcie sobie te szalone wygibasy, którymi raczyły nas najważniejsze osoby w państwie. Nie pamiętacie? No to po kolei!

Wyjątkowo roztańczony jest wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki. Oto jak wesoło pląsał podczas Świętokrzyskiego Festiwalu Smaków!

Było wspaniale! Dziękuję! – napisał Terlecki na Facebooku pod filmem, na którym widać, jak szeroko uśmiechnięty wicemarszałek Sejmu tańczy w kole z uczestnikami Festiwalu.

Hippisowska przeszłość dała o sobie znać także podczas spotkania z kołem gospodyń wiejskich. Terlecki dał się ponieść melodii “Szła dzieweczka do laseczka”. Wicemarszałek Sejmu pochwalił się swoim występem na Twitterze.

Mało? A kto pamięta szalony taniec prezydenta Andrzeja Dudy w Lednicy? Podczas Spotkania Młodych prezydent dał się porwać czarowi muzyki.

Skoro jesteśmy przy sakralnych tematach, to trzeba przypomnieć nastrojowe kołysanie się polityków PiS na imprezie Tadeusza Rydzyka. Wszyscy chwycili się za ręce i dali zawładnąć melodii.


A na deser – Antoni Macierewicz, który nawet w Sejmie poczuł chęć do tańca. Kilka lat temu to nagranie rytmicznie podrygującego polityka zrobiło furorę w sieci.

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie