Pozamiatane! Dawid Podsiadło bezbłędnie wykpił wpis Pawła Kukiza. „Na maksa wzrusza mnie troska, z jaką…”

Paweł Kukiz zamieścił wpis, w którym chciał wbić szpilę telewizji TVN24. Niespodziewanie wyśmiał go i celnie podsumował Dawid Podsiało.

Historyjka Kukiza

Paweł Kukiz zamieścił ostatnio wpis na Facebooku, w którym odniósł się do rządowych dofinansowań, które miały trafić również do niego. Były rockman wzniósł się na wyżyny ironii i zacytował swoją rozmowę z jakąś znajomą osobą.

— Niepotrzebnie tę kasę przytuliłeś — mówi mi wczoraj znajomy.— Ale ja żadnej kasy dla siebie nie wziąłem — odpowiadam. E tam, przytuliłeś.

W TVN24 mówili — stwierdził. — A jakby w TVN24 powiedzieli, że ty p**********y jesteś, to też byś uwierzył? — zapytałem. Nie odpowiedział – napisał Paweł Kukiz, a jego kontrowersyjny wpis wywołał lawinę negatywnych komentarzy.

Słowa Kukiza zacytował również instagramowy profil Make Life Harder, który codziennie wyławia największe absurdy ze świata polityki, mediów i szeroko pojętego show-biznesu. Co ciekawe, udostępniony przez MLH wpis Kukiza skomentował nawet Dawid Podsiadło, który wysłał do autorów profilu wiadomość.

Podsiadło śmieje się z Kukiza

„Megafajna rozmowa, bardzo wiarygodna. Fajnie, że politycy dzielą się takimi historiami z życia. Można wtedy zobaczyć sobie z bliska, jak naprawdę wygląda życie polityka. Podoba mi się też, jaka jest ogólnie atmosfera między autorem posta i jego znajomym. Muszą dużo o sobie wiedzieć i często rozmawiać, jeśli o swoich kolejnych dokonaniach dowiadują się na przykład z telewizji. A już na maksa wzrusza mnie troska z jaką na lekki kuksaniec odpowiada autor. Nie ma wątpliwości, że łączy ich prawdziwa, piękna znajomość” – napisał Podsiadło.

To nie pierwszy raz, gdy artysta zabiera głos w sprawach związanych z polityką lub aktualnymi sprawami, które budzą emocje. – Jak będę w rodzinnych stronach i wygospodaruję czas na to, to poprosiłbym o tę apostazję. Nie chcę zaburzać statystyk i korzystać z przywilejów organizacji, z którą niewiele mnie łączy – mówił Podsiadło w podcaście „Wojewódzki&Kędzierski” w październiku 2022 r.

Młodzi polscy artyści zabierający głos w sprawach społeczno-politycznych i nie chowają głowy w piasek? To nam się podoba!

Źródło: kultura.gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *