Polityka i Społeczeństwo

Potężna kłótnia o Kaczyńskiego, bazar zapłonął od emocji! “Teraz dziecko ma na banana i paróweczkę!” [VIDEO]

Mieszkańcy Sochaczewa zostali zapytani przez reportera “Super Expressu” o ocenę Jarosława Kaczyńskiego. To cud, że między przepytanymi nie doszło do rękoczynów.

W ubiegłym tygodniu Jarosław Kaczyński rozpoczął swoje tournée po Polsce, by dalej przekonywać Polaków, że jest super, a będzie jeszcze lepiej. Pierwszym punktem na mapie prezesa Prawa i Sprawiedliwości był Sochaczew. Po wizycie Kaczyńskiego w sieci naśmiewano się oczywiście z przygotowywania “spontanicznych” okrzyków na jego cześć, ale dla wielu mieszkańców miasta wizyta prezesa było dużym wydarzeniem.

Hitem sieci stała się wyprawa reportera “Super Expressu” na sochaczewski bazarek. Dziennikarz zapytał sprzedawców i klientów o ocenę rządów Jarosława Kaczyńskiego. Niektóre odpowiedzi są wręcz porażające i pokazujące jak wielki wpływ na polską rzeczywistość ma m.in. propaganda telewizji publicznej. I straszno i śmieszno.

– Nie ma większego! Kaczyński jest takim wielkim strategiem, że przebił Napoleona! – krzyczy kobieta zapytana o ocenę prezesa PiS. – Kaczyńskiemu powinni pomnik postawić. Inni kradną, a on nawet samochodu się nie dorobił – dodaje inny mężczyzna. Mieszkaniec Sochaczewa dodał, że chętnie zaprosiłby prezesa “na flaszkę”.

Nam jednak kopara opadła do samej ziemi przy wypowiedzi innego klienta sochaczewskiego bazarku. – Kiedyś dzieci chodziły zasmarkane, na boso latały w porwanej koszuli, a teraz dziecko wszystko ma i bananka i paróweczkę. A kiedyś paróweczkę dzieciak miał? Cukier z chlebem najwyżej – przekonywał mężczyzna.

Obejrzyjcie sami, my nawet nie będziemy tego komentować…

Czytaj również:

Źródło: SE. PL

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie