Po godzinach

Poszukujesz udanego seksu? Radio Maryja ma dla Ciebie garść cennych wskazówek

Flickr.com

Jeśli kompletnie nie radzisz sobie jako małżonka, a seks z mężem już dawno ci się znudził, ten artykuł jest dla Ciebie! Razem z naszym nowym partnerem – Radiem Maryja – postanowiliśmy wytłumaczyć Wam wszystkim, “jak być dobrą żoną w sypialni”. Dokładniej, Radio Maryja postanowiło wytłumaczyć, ale my dodajemy swoje trzy grosze.

Co robić, gdy mąż domaga się seksu?

Jak już pewnie wiecie, Radio Maryja przygotowało jakiś czas temu audycję, która dot. seks-porad. Program poprowadził Lech Polakiewicz, a gośćmi specjalnymi był ksiądz Marcin Różański, a także Danuta i Piotr Sobol.

Swoją szosą, zwłaszcza ksiądz musi mieć duże rozeznanie tematu w kwestii pożycia małżeńskiego…

Ok, skoro kwestie techniczne i głupie złośliwości dot. duchownego mamy za sobą, czas na rozwiązywanie realnych problemów katoliczek.

Ech, której z Was to nie spotkało: jesteś zmęczona po całym dniu pracy/zajmowania się dziećmi, jedyne, o czym marzysz to chłodne piwko, dobry serial na Netflix i łóżko. Żeby było jasne: to ostatnie tylko w kwestii zaśnięcia. Niestety. Po prawej leży On: napalony i nieudolnie prowokujący do bardzo bliskiego zbliżenia (i po co był ten wspólny seans “365 dni”, skoro nadal nic nie zrozumiał? Głupek…). Boże, ratuj! – krzyczycie w duchu.

Uwaga! Błąd! Po pierwsze, jak tłumaczy cierpliwie Radio Maryja, “żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego”. Żadne więc tam migreny czy inne wymówki! Zresztą, Drogie Panie, pamiętajcie, syty nie jada na mieście!


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie