Po godzinach

Posty o prostytutce na koncie polityka PiS. Znów tłumaczą się hakerskim atakiem [TYLKO DLA DOROSŁYCH]

Co się dzieje z internetowymi kontami polityków PiS? To już kolejny raz, gdy w ich mediach społecznościowych pojawiają się dziwne wpisy. Tłumaczeniem znów jest „atak hakerów”.

Na twitterowym koncie Włodzimierza Bernackiego z PiS pojawiły się dziś wpisy na temat rzekomej wojskowej, która miała zajmować się prostytucją. Do reklamy swoich usług kobieta miała wykorzystywać… zdjęcie z Andrzejem Dudą, wykonane podczas oficjalnego spotkania w armii. Wpisy okraszone były screenami z internetowego portalu randkowego, na których widać bohaterkę wpisu w dość intymnych sytuacjach.

To się po prostu nie mieści w głowie! Dziennikarka, ponadto oficer Wojska Polskiego zajmuje się prostytucją i świadczy usługi towarzyskie dla VIP–ów – czytamy w pełnym oburzenia wpisie. – Złożę wniosek do Komisji Obrony Narodowej w sprawie pozbawienia jej stopnia oficerskiego i zwolnienia z zawodowej służby wojskowej – brzmi kolejny post.

Wpisy szybko zniknęły z profilu senatora PiS, a Ministerstwo Edukacji i Nauki zakomunikowało – bez zaskoczenia – że Bernacki padł ofiarą hakerskiego ataku.

W tej sprawie zostały już podjęte odpowiednie kroki prawne – podkreśla ministerstwo.

Rządowi informatycy muszą mieć ręce pełne roboty, bo to nie pierwszy przypadek, gdy politycy tłumaczą swoje wpisy na swoich kontach hakerskimi atakami. W listopadzie dziwne posty rozsławiły szerzej nieznanego dotychczas posła PiS Marcina Duszka, zdjęcia roznegliżowanej kobiety pojawiły się też na Twitterze Marka Suskiego. Pojawia się pytanie, czy państwowe informacje są bezpieczne, skoro politycy partii rządzącej nie umieją przypilnować swoich kont w mediach społecznościowych…

Źródło: Gazeta.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia

Sprostowanie


W artykule autorstwa Pana Adriana Matusa pt. "To musi być fake! Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP" opublikowanym w dniu 4 marca 2021 r. na stronie https://crowdmedia.pl/to-musi-byc-fake-kurski-zada-o-wiele-wiecej-publicznej-kasy-na-swoja-tvp/ nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd jest informacja, iż Kurski żąda o wiele więcej publicznej kasy na swoją TVP. W rzeczywistości Prezes TVP nie domaga się więcej pieniędzy dla TVP, a wskazuje, iż gdyby należne opłaty abonamentowe zostaly wniesione w całości, to publiczne media otrzymałyby z tego tytulu prawie 3,5 mld zł.

Ładowanie