Polityka i Społeczeństwo

Posłowie PiS pod ostrzałem gnojówki. Rolnicy sięgnęli po niekonwencjonalną broń w walce z partią rządzącą

Rolnicy
Shutterstock

Rolnicy nie dają politykom PiS o sobie zapomnieć. W związku z ustawą o ochronie zwierząt, zorganizowali kolejną akcję o niemiłym zapachu.

Ponad tydzień temu rolnicy w proteście przeciw ustawie o ochronie zwierząt zablokowali drogi. Odwiedzali również polityków PiS w ich biurach poselskich wwożąc taczkami obornik. Jednym z “poszkodowanych” był Antoni Macierewicz.

Rolnicy uznali, że to za mało i w niedzielę zorganizowali kolejną akcję. Tym razem pod domami polityków obozu rządzącego.

Ciągniki z przyczepami pełnymi obornika zostały wysypane przy domach posłów Zbigniewa Babalskiego, Kazimierza Gwiazdowskiego oraz Piotra Polaka – Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko polskiemu społeczeństwu.(…)Rolnicy pamiętają rok ’99 kiedy Zbigniew Babalski jako wojewoda Warminsko-Mazurski kazał bić protestujących rolników – piszą na Facebooku rolnicy z AgroUnii.

Tak dziś o poranku rolnicy podsumowali poselskie wybryki pana Zbigniewa Babalskiego, który podniósł rękę przeciwko…

Opublikowany przez Agrounia Niedziela, 18 października 2020

Nie ma i nie będzie pobłażania dla nikogo! Społeczeństwo w końcu dochodzi do głosu. Każdy ruch polityka wykonany przeciwko społeczeństwu, które go wybrało skończy się w taki sposób – piszą i umieszczają film z wysypywania obornika.
“Piątka dla zwierząt” w koncepcji Jarosława Kaczyńskiego miała być czymś w rodzaju otwarcia się na młodych wyborców. Plan legł w gruzach. Ustawa doprowadziła do kryzysu w Zjednoczonej Prawicy, doszło do buntu posłów i senatorów PiS, a rolnicy są wzburzeni.
Źródło Facebook

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie