Po godzinach

Posłanka opozycji trafiła na listę wrogów Polski radnego Solidarnej Polski. “A taki udany weekend miałam”

Screen/ YouTube/ Janusz Jaskółka

Posłanka KO Krystyna Sibińska przekazała smutne wieści. Okazało się, że trafiła na listę „Przeciw Polsce”, którą tworzy radny Solidarnej Polski Dariusz Matecki.

Krystyna Sibińska podzieliła się smutną informacją z internautami. Zamieściła na Twitterze screena, z którego wynika, że radny Dariusz Matecki umieścił ją na swojej twitterowej liście „Przeciw Polsce”, na której znajdują się już m.in. Donald Tusk, Bronisław Komorowski czy Marek Belka.

A taki dotychczas udany weekend miałam – ironizuje posłanka.

A może do sądu, niech udowodni swoją tezę oraz odpowie za hejterstwo – sugeruje w odpowiedzi pod postem posłanka Maria Janyska, która też znalazła się na niesławnej liście. Zareagowała też inna partyjna koleżanka Sibińskiej, Marzena Okła-Drewnowicz.

Krysiu, należeć razem z Tobą do tego klubu to jak zaszczyt – napisała ironicznie.

Towarzystwo godne – walczące z opresyjną ferajną, zwaną aktualną władzą – dodała potem Janyska. Do komentarzy odniósł się sam Matecki.

No tak, bycie w partii, która donosi na Polskę i domaga się nakładania na Polskę sankcji – to „zaszczyt”. Cała opozycja – napisał radny.

O Mateckim było już głośno, gdy media ujawniły, że kupował farmy internetowych trolli, by popularyzować prawicowych polityków.

Nie widzę w tym nic złego. Kupowanie stron internetowych, fanpage’y czy grup na Facebooku nie jest niczym złym. Robiłem to i będę robił – skomentował tamtą sprawę w rozmowie z Onetem.

Źródło: Wprost

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie