Po godzinach

Popularny ksiądz podsumował jednym zdjęciem gotowość rządu do wojny z Irakiem. Internet pęka ze śmiechu

MON traci kontrolę nad sytuacją w siłach powietrznych. Takiej niekompetencji dawno nie było
fot. flickr/KPRM
Cały Świat zaniepokojony jest wydarzeniami na Bliskim Wschodzie. Także w Polsce rozgorzała dyskusja na temat bezpieczeństwa państwa i słuszności kierunku polityki zagranicznej.

Opozycja konsekwentnie krytykuje milczenie rządu, Prezydent nie zwołuje Rady Bezpieczeństwa Narodowego, ale Polacy rozmawiają i co ważniejsze piszą dużo na ten temat. Swoją refleksją podzielił się m.in. ksiądz Lemański…

Ksiądz sięgnął po fotografie, które w swoim czasie były prawdziwym hitem internetu. Chodzi o zdjęcie Ryszarda Terleckiego z Tomaszem Rzymkowskim w wojskowej aranżacji. Panowie maja na głowach hełmy, a na piersiach kamizelki kuloodporne.

Demony wojny według Jarka.

Opublikowany przez Krzyśka Fletra Środa, 8 stycznia 2020

Gdyby całą dobrą zmianę ubrać w takie kostiumy i zrobić im wspólne zdjęcie, to nasi wrogowie zostaliby obezwładnieni – zażartował ks. Lemański. Rząd PiS był krytykowany zarówno za nieumiejętną politykę zagraniczną opartą wyłącznie na sojuszu z USA, jak i za złe zarządzanie armią. Wojska Obrony Terytorialnej okazały się porażką, nie udało się zarekrutować planowanej liczby żołnierzy. Afera śmigłowcowa i złe nastroje wśród oficerów doprowadziły do dymisji Ministra Macierewicza. O wyprowadzanie dużych sum pieniędzy z wojskowych instytucji oskarżony jest  Misiewicz.

źródło: Super Express

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie