Polityka i Społeczeństwo

Polskie gwiazdy estrady wzięły się za “pomaganie”. Wsadźcie sobie taką charytatywność!

W niedzielę odbył się koncert “Solidarni z Ukrainą” organizowany przez Telewizję Polską. Wygląda na to, że większość artystów postanowiła zarobić na charytatywnej imprezie.

– W związku z brutalną agresją Rosji, Telewizja Polska zorganizowała koncert, by wyrazić solidarność Polaków z dzielnie walczącym narodem Ukrainy. Podczas koncertu wystąpiły największe gwiazdy sceny muzycznej… – tak zapowiedziana została niedzielna transmisja imprezy. Piękny cel, gwiazdy estrady, a na końcu – wielka afera.

Wszystko zaczęło się od występu Justyny Steczkowskiej, która ogłosiła ze sceny, że swoje honorarium za występ przeznaczy na Caritas. Zareagowali na to inni artyści m.in. Blue Cafe, Maryla Rodowicz i Edyta Górniak – wszyscy zaprzeczyli, jakoby mieli wziąć pieniądze za występ. Steczkowska nie wytrzymała i zarzuciła im kłamstwo.

– To jest bardzo, ale to bardzo przykre, tym bardziej, że nie ma w tym artykule ani słowa prawdy! DZIEWCZYNY JAK MOŻECIE TAK KŁAMAĆ? – zapytała na Facebooku wokalistka.

Wygląda na to, że Justyna Steczkowska nie tylko zachowała twarz, ale również zdemaskowała hipokryzję światka polskiego show – biznesu. – Chcąc dotrzeć do sedna sprawy, skontaktowaliśmy się z naszymi informatorami z Telewizji Polskiej. Okazuje się, że honorarium nie otrzymał jedynie zespół Enej – poinformował w czwartek Pudelek.

https://twitter.com/PawelBiedrowski/status/1499144408423452684?s=20&t=7ciLINUMfk0f3zteTYHHLQ

W niedzielnym koncercie wstąpili artyści z Polski i Ukrainy: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Natasza Urbańska, Rafał Brzozowski, Mikołaj Krawczyk, Filip Lato, zespoły: Enej, Taraka i Blue Cafe oraz ukraińskie wokalistki: Oleksandra Zhuravel i Julia Belea.

Kazik Staszewski śpiewał kiedyś, że “wszyscy artyści to prostytutki”. I może tyle na ten temat.

Źródło: Pudelek

Czytaj również:

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie