Po godzinach

Połączyli kultowy skecz Neo-Nówki i JEGO wypowiedzi. Wyszedł prawdziwy hit! [WIDEO]

Neonówka

Wkrótce minie miesiąc od głośnego występu Neo-Nówki, ale skecz wciąż budzi wielkie emocje. I inspiruje internautów. W sieci pojawił się filmik, zestawiający fragmenty skeczu z wypowiedziami Adama Glapińskiego.

Emocje związane z głośnym występem Neo-Nówki jeszcze nie wygasły i wydaje się, że echa skeczu „Wigilia” szybko nie ucichną. I nie chodzi tylko o komentarze polityków czy innych artystów, ale też o inspirację, jaką stał się słynny już skecz. Jeden z internautów postanowił zestawić fragmenty występu z autentycznymi wypowiedziami Adama Glapińskiego. Prawdę mówiąc, jeżeli ktoś jest niezorientowany w polskiej polityce, może odnieść wrażenie, że to po prostu kompilacja dwóch kabaretowych występów.

Chodzi bowiem o niesławną konferencję, podczas której Glapiński nie potrafił konkretnie wskazać, jakiego poziomu inflacji możemy się spodziewać, szastał więc różnymi wielkościami.

Inflacja zejdzie w przyszłym roku do poziomu sześć. Dziewięć powiedzmy – plątał się szef NBP. – Jak nie będzie tarczy to będzie dwanaście, jak będzie tarcza, to będzie dziewięć – prognozował. Do tej kuriozalnej konferencji nawiązali kabareciarze z Neo-Nówki, a teraz jeden z internautów zestawił oba materiały. Efekt przenosi ten żart na jeszcze wyższy poziom absurdu. Jest śmiesznie, ale po obejrzeniu filmiku przychodzi smutna konstatacja, że ten zabawny gość jest szefem NBP. I temu śmiechowi zaczynają towarzyszyć łzy…

@jedenzwielujzw Inflacja – Glapiński kontra Neo-Nówka #inflacja#inflacjawpolsce#inflacjapis #glapinski #neonowkakabaret#neonowka#parodia#polityka#tiktokpolska ♬ dźwięk oryginalny – Jeden z Wielu

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie