Polityka i Społeczeństwo

Podłość. Ich publicysta leżał pod respiratorem, a mimo to “DoRzeczy” zniechęca do szczepień

Fot . Kuba Atys / Agencja Gazeta

Prorządowy tygodnik “DoRzeczy” wypuścił skandaliczną okładkę. Gdy rząd zachęca do szczepień, sprzyjająca władzy gazeta poszła w odwrotnym kierunku.

Nie milkną echa nieodpowiedzialnego oświadczenia Konferencji Episkopatu Polski. Biskupi zakomunikowali, że technologia produkcji szczepionek koncernów AstraZeneca i Johnson & Johnson budzi sprzeciw moralny. Kościół ma zastrzeżenia do wykorzystywanych przez firmy linii komórkowych, które powstały z płodów poddanych aborcji. Episkopat w swojej łaskawości napisał, że w przypadku braku wyboru, wierni mogą z nich korzystać. Lekarzom puściły nerwy. Prof. Krzysztof Simon uznał oświadczenie za “skandaliczne i antyrządowe”.

Do chóru biskupiej bezmyślności, dołącza właśnie tygodnik “DoRzeczy”. Najnowsze wydanie gazety okraszone jest okładką z Billem Gatesem i zdaniami “Ja was wszystkich zaszczepię. Bill Gates i jego plan uszczęśliwienia świata”. Internet nie ma wątpliwości, że okładka ma przyciągnąć antyszczepionkowców. Sprawa jest skandaliczna jeszcze w jednym wymiarze. Piotr Semka, publicysta tygodnika, po zakażeniu się koronawirusem, leżał w śpiączce pod respiratorem. Ostatnie informacje mówią, że lekarze go uratowali i powoli wraca do zdrowia.

Rząd dwoi się i troi, aby było jak najwięcej chętnych do zaszczepienia, co pozwoli uzyskać odporność zbiorową. Na drugim biegunie jest sprzyjający rządowi tygodnik na kroplówce z reklam od państwowych firm ubabrany w antyszczepionkową kampanię – Wyjątkowo głupie. Bardzo szkodliwą robotę opłacacie panowie Morawiecki, Sasin i Ziobro – napisał Adam Szłapka, przewodniczący Nowoczesnej.

Ile trzeba mieć w sobie pokładów zła, żeby mając kolegę z redakcji pod respiratorem pisać takie rzeczy. Idioci. – komentuje internauta.

Tygodnik – zaplecze ideowe obecnej władzy okładkowo: czołowy antysemita, czołowy rasista + grzanie szurowskich teorii spiskowych.– pisze Marcin Celiński.

Źródło – Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Bartosz Wiciński

Najstarsi górale nie pamiętają od kiedy zaprząta sobie głowę polityką. Kronikarze podają datę pokrywającą się z aferą Rywina, ale wciąż trwa o to spór. Od dziecka lubił zapach porannych gazet w domu i tak mu zostało do dzisiaj. Interesuje się geografią i nie smakują mu karpie.

Media Tygodnia
Ładowanie