Po godzinach

Po wczorajszej wygranej Polaków Kurski postanowił błysnąć w sieci. Odpowiedź internautów wbiła go w ziemię

Reprezentacja Polski wygrała wczoraj wieczorem z Izraelem 4:0 w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2020,  w końcu pokazując poziom, który chciało się oglądać.

Po takim obrocie sprawy można się było spodziewać całej fali komentarzy ze strony polityków, jak i osób mocno zaangażowanych w życie publiczne w naszym kraju.

Przykładem takiego brylowana była wczorajsza wypowiedź Jacka Kurskiego, który po ostatnim gwizdku na Stadionie Narodowym postanowił pochwalić się, ilu widzów włączyło TVP. I trochę z tym chwaleniem się przesadził.

Internauci w odpowiedzi na takie przechwałki postanowili szybko sprowadzić szefa TVP na ziemię. Okazuje się, że Jacek Kurski, pisząc o miłości, jednak trochę przesadził. Szybko zostało wypunktowane, że ludzie: “Nie telewizję, a piłkę kochają“.

Kolejna osoba celnie stwierdziła, że “za komuny ludzie też oglądali w TVP mecze piłki nożnej“.

Uwadze internautów nie umknęła również końcówka wykresu, który pokazał, że po meczu widzowie szybko przełączyli się na inne kanały.  “Martwi mnie ten nagły spadek miłości Polaków do TVP po meczu” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Jacek Kurski zapewnie po raz kolejny stwierdził, że “ciemny lud wszystko kupi“. Niestety dla szefa TVP okazuje się, że po raz kolejny nie kupił…

źródło: Twitter

fot. Youtube

POLUB NAS NA FACEBOOKU

[wpdevart_like_box profile_id=”539688926228188″ connections=”show” width=”600″ height=”200″ header=”big” cover_photo=”show” locale=”pl_PL”]

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie