Po godzinach

Po kompromitującym wywiadzie pani minister odwołała wizytę w Radiu Zet. Nie zgadniecie, co wybrała zamiast tego

Flickr.com/Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marlena Maląg odwołała wywiad w Radiu Zet ze względu na “zmiany kalendarzowe”. Tymi zmianami okazało się zaproszenie do Polskiego Radia.

O dziwnym zbiegu okoliczności poinformowała na swoim Twitterze Radia Zet, Beata Lubecka. Dziennikarka, która miała przeprowadzić wywiad z minister Marleną Maląg, opisała zaistniałą sytuację, nazywając ją wprost: faworyzowaniem mediów publicznych.

Internauci komentujący wywiadowy unik pani minister szybko skojarzyli fakty. Marlena Maląg we wtorek 21 kwietnia była gościem innego komercyjnego radia – RMF FM. Minister zmieniła formę rozmowy z dialogu na coś w rodzaju… briefingu. Nie dała dojść do głosu redaktorowi Marcinowi Zaborowskiemu, wygłaszała swój monolog, nie zważając na pytania dziennikarza.

Być może minister Marląg uznała, że nie ma sensu więcej rozmawiać z niezależnymi dziennikarzami. Ci, nie dość że nie przytakują, to jeszcze zadają pytania, na których nie można wcześniej przygotować odpowiedzi. W podobny sposób sprawę komentowali internauci.

Czy niepubliczne media już na zawsze straciły panią minister? A może jej śladem pójdą inni politycy PiS? Tak byłoby przecież wygodniej…

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie