Po godzinach

Po kilka godzin w deszczu stali po szczepienie. Rafał Trzaskowski wpadł na pomysł, jak im pomóc. Internauci zachwyceni

Rafał Trzaskowski

Zainteresowanie akcją “Zaszczep się w majówkę” nie słabnie. Pewną niedogodnością dla oczekujących na szczepienie jest deszcz. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski przygotował jednak dla mieszkańców stolicy specjalne miejsce, gdzie będą oni mogli uchronić się przed niezbyt ciekawą pogodą.

“Poczekalnia” Trzaskowskiego

Na Placu Bankowym w Warszawie postawiono autobus z napisem “Poczekalnia”.

“W @warszawa wspieramy akcję ‘Zaszczep się w majówkę’ – przygotowaliśmy miejskie autobusy @MZA_Warszawa, aby pełniły rolę poczekalni. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem, dziś wysłaliśmy kolejny autobus do pomocy”– napisał na Twitterze Rafał Trzaskowski.

Zainteresowanie akcją było tak duże, że w pewnym momencie w kolejce stało ok. 200 osób. Schronienie przed deszczem więc na pewno było przydatne.

Pochwały od internautów

Pod tweetem prezydenta stolicy szybko pojawiły się pozytywne komentarze: “Super sprawa. Ludzie nie mokną i nie marzną”, “Brawo panie Rafale”, “Dawajcie, świetna inicjatywa. Tylko razem damy radę.”

Przypomnijmy, że rządowa akcja “Zaszczep się w majówkę” trwa do poniedziałku 3 maja. Warszawski punkt szczepień na Placu Bankowym czynny będzie od godz. 10 do 18. Przypomnijmy, że zaszczepić mogą się wszystkie osoby powyżej 18. roku życia posiadające e-skierowania, które generowane jest za pomocą rządowego systemu. Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie