Polityka i Społeczeństwo

PO i programowa ofensywa. “Polacy oczekują bezpieczeństwa, a nie ciągłego chaosu”

Klucz – współpraca

W wystąpieniach polityków PO często pojawiał się motyw współpracy. To, jak ważne są wspólne, zgodne działania, podkreślali między innymi nowy szef klubu KO Cezary Tomczyk i Rafał Trzaskowski.

W walce o wolną Polskę, o demokrację musimy stać ramię w ramię. Ta walka no nasza wspólna odpowiedzialność. Naszym zadaniem nie jest tylko to, żeby prowadzić dobrą kampanię wyborczą. Naszym zadaniem jest to, żeby atmosfera nadziei walki była w nas cały czas – nawet, gdy pojawią się trudności – powiedział Tomczyk.

Dziś najważniejsza dla nas jest synergia. Musimy działać razem. Nie wygramy, jeśli nie będziemy współpracować. Jesteśmy na to gotowi – apelował Trzaskowski.

https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/videos/389451809123409/

Cios w PiS

Budka już teraz w imieniu PO przechodzi do kontrofensywy. W radiu RMF FM atakował Zjednoczoną Prawicę. Mówił, że ta “zajmuje się same sobą”. – Przez ostatnie tygodnie mieliśmy do czynienia z festiwalem, żenującym spektaklem dotyczącym obsady stanowisk, walki o wpływy. My mówimy, że Polacy oczekują bezpieczeństwa, a nie ciągłego chaosu – mówił.

Źródło: Onet.pl, RMF FM


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Tagi
Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia
Ładowanie