Polityka i Społeczeństwo

Platforma Obywatelska zapowiada “Czas na zmiany”. Już w sobotę partia przedstawi swój nowy plan

PO
Flickr.com/PO

W sobotę, w jednym z hoteli w Józefowie, przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka zaprezentuje diagnozę stanu państwa pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Jednocześnie pokaże drogę do wyjścia z tych kłopotów. Partia pracowała nad tym od kilku miesięcy.

Liderowi PO będzie towarzyszył prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, a wystąpienia będą transmitowane w internecie. Ze względu na pandemiczne ograniczenia, w wydarzeniu nie weźmie udziału bowiem publiczność.

 Spotkanie ma być bardzo solidną rewizją wszystkich najważniejszych dziedzin państwa – od zdrowia po gospodarkę. Sobotni event będzie wstępem do całej serii podobnych wydarzeń, a kolejne z nich – debata ekspercka – już w poniedziałek, 8 lutego.

Wszyscy w Platformie Obywatelskiej zdają sobie sprawę, że droga do wyborczego zwycięstwa będzie długa, wyboista i kręta oraz z tego, że bardzo duża część politycznego otoczenia będzie sypać im piach w oczy. Politycy największej partii opozycyjnej doskonale rozumieją jednak, że bycie taką partią nakłada na PO olbrzymi obowiązek i wielką odpowiedzialność postawienia kompleksowej diagnozy problemów, z którymi boryka się nasz kraj oraz przygotowanie najlepszych rozwiązań. Władze partii rozumieją również, że Polakom trzeba pokazać plan rozwoju kraju oraz poprawy ich komfortu życia na lata do przodu, ale bez bredzenia o milionach samochodów elektrycznych rodzimej produkcji. Zdają sobie również sprawę, że w centrum troski Platformy muszą być ludzie ciężko pracujący, którzy ponoszą olbrzymi ciężar finansowania państwowych wydatków a którym PiS nie chce i nie potrafi pomóc oraz którym patologicznie nie ufa.

Reszta w rękach wszystkich Polaków a zwłaszcza tych, którzy zechcą zainteresować się działaniami PO i (mnóstwo materiałów jest dostępnych w sieci i będą kolejne) i zagłosować w wyborach.

✌️🇵🇱

Opublikowany przez Platforma Obywatelska Czwartek, 4 lutego 2021

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie