Po godzinach

Pisarka bezpardonowo uderza w antyszczepionkowców. Uwaga, będzie bolało!

Shutterstock

Program szczepień w Polsce wyhamował, co nie jest dobrą wieścią przed nadchodzącą czwartą falą pandemii. Manuela Gretkowska ma dla antyszczepionkowców mocny przekaz.

Gdy program szczepień startował, szczepionki były towarem deficytowym, a wielkim skandalem było, gdy ktoś próbował przyjąć preparat poza kolejnością. Teraz z dostępnością nie ma problemu, ale chętnych brakuje. Coraz śmielej poczynają sobie z kolei antyszczepionkowcy, którzy wyszli z internetowych forów do realnego świata i zaatakowali punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim. Ich aktywność i bierność władzy raczej nie pomoże w uzyskaniu odporności populacyjnej za pomocą szczepień.

Mocny przekaz do antyszczepionkowców przygotowała pisarka Manuela Gretkowska, która znana jest jako propagatorka szczepień. Pisarka opublikowała w mediach społecznościowych specjalną grafikę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Manuela Gretkowska (@manuelagretkowska)

Szczepionki są przeciw naturze, bo ludzie powinni umierać. Kobiety rodzić w bólach. A prostatę należy czcić bez wkładania palców w d…ę – czytamy. Przekaz zilustrowany jest prześmiewczym obrazkiem przedstawiającym zawiązaną w supeł strzykawkę.

Wpis spotkał się ze sporym odzewem internautów. „Masakrycznie dobre!”, „Byłoby śmieszne, gdyby nie było straszne”, „I za to panią uwielbiam” – czytamy w komentarzach.

Dosadna grafika nie jest pierwszym wpisem Gretkowskiej na temat szczepień. Dwa tygodnie temu opublikowała obszerny wpis, w którym krytykowała postawę antyszczepionkowców.

Fakty są takie: Szczepieni chorują lżej na deltę, umierają głównie niezaszczepieni. Za dużo moich bliskich umarło z powodu covid, albo przez covid, żeby ta strona była reklamą śmierci. Nie szczepisz się, nie żyjesz, nie zawracasz dupy innym i nie wypisuj swoich folarskich mądrości – napisała wówczas Gretkowska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Manuela Gretkowska (@manuelagretkowska)

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Dominik Kwaśnik

Z wykształcenia – polonista i filmoznawca, absolwent stołecznego UKSW. Miłośnik dobrej książki, dobrego filmu i dobrego meczu. Pasjonat historii i podróży, uwielbia odkrywać i poznawać nowe miejsca – zarówno w swojej Warszawie, jak i poza nią.

Media Tygodnia
Ładowanie