Po godzinach Polityka i Społeczeństwo

PiS też miał swój kabaret, czyli kupa śmiechu z przewagą kupy. OTO najbardziej żenujące występy w TVP [WIDEO]

Sprzymierzeńcy aktualnie panującej władzy i środowisko PiS rwą sobie włosy z głowy przez występ Neo-Nówki. Ci sami ludzie zachwycają się lub zachwycali żartami w TVP, które obok żartów nawet nie stały.

Koszaliński występ Neo-Nówki od kilku dni (konkretnie od soboty) nie schodzi z czołówek portali i jest wciąż komentowany przez internautów. Nic dziwnego, bo wrocławski kabaret dołożył pisowskiej władzy tak mocno, że głos zabrał nawet rzecznik Prawa i Sprawiedliwości. – Trochę nie wierzyłem, że opozycja robi inbę o kabaret, który jedyne czym zasłynął, to bezbectwo tak wielkie, że zbanowali pół Twittera. Ale już rozumiem to zaangażowanie, przecież ten “skecz” to dosłowny zapis wystąpienia każdego polityka PO w mediach – napisał Radosław Fogiel na Twitterze.

“Bezbectwo” jest tu słowem kluczowym i na nim się skupmy. Tak nam się przypomniało kilka żenujących występów w TVP, o których nikt z prawej strony nie mówił ani słowa. Żeby daleko nie szukać. Pamiętacie studio Yayo? Tak, na to też szły publiczne pieniądze. Przecież to, co wyprawiał Ryszard Makowski to był festiwal żenady. Himalaje bezbectwa. Oglądasz i czujesz, jak twoje IQ ucieka przez okno i wyskakuje z 12. piętra.

https://twitter.com/dd61742102/status/1554053984956153857?s=20&t=NbW0d3Zv8mOndeC4hse5Rw

Sorry, ale…co to k***a miało być? Żeby było śmieszniej, to Ryszard Makowski stanął w pierwszej linii ze wszystkimi, którzy rzucili się na Neo-Nówkę:

Bezbekowymi żartami na poziomie są też przepełnione kolejne odcinki “W kontrze”. Jak któregoś dnia Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz odpalili karuzelę śmiechu, to poczuliśmy się jakby ktoś wrzucił – sami wiecie co – w wentylator. TADAAAAM!

Zresztą przykład idzie z góry. Tu człowiek-orkiestra, Jacek Kurski.

Dorzućmy jeszcze do tego jeszcze “W tyle wizji” albo pierwszego kabareciarza i komentatora TVP i przy okazji wielkiego przyjaciela PiS, Jana Pietrzaka. Panu Janowi z jakiegoś powodu ktoś zapomniał powiedzieć jakieś 30 lat temu, że – po pierwsze – już nie jest zabawny, po drugie – że zmienił się ustrój.

No i jeszcze jedno, a mianowicie “Motel Polska”. No, to był hit. Pamiętacie? Jasne, że nie. TVP postanowiło zrobić coś w stylu znanego z TTV “Gogglebox”, gdzie przypadkowi ludzie komentują to, co akurat leci w telewizji. Zamiast na rozrywce, skupiono się jednak na propagandzie i wyszło z tego jedno wielkie…

A wam dalej nie podoba się Neo-Nówka? Może wy po prostu nie rozumiecie?

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie