Po godzinach Satyra polityczna

PiS chciało się pochwalić, ale coś nie wyszło. Akcja rządu bezlitośnie wyśmiewana w sieci [MEMY]

Rząd znacjonalizuje oszczędności emerytów? Szokujący watek afery KNF
Fot. Flickr

– Nakręć krótki film o miejscu, które powstało z naszych wspólnych środków, czyli podatków. Rozejrzyj się dookoła, znajdź inspirację i prześlij film do 21 października 2020 r. – ogłosiło na swojej stronie internetowej Ministerstwo Finansów. I szybko przyszły “efekty”. Inne, niż zakładał resort.

Mówiąc krótko – hasło #ztwoichpodatków szybko przejęła opozycja i internauci. I bynajmniej nie zaczęli masowo pokazywać zasług rządu. Albo inaczej. W sieci pojawiło się mnóstwo przypomnianych inicjatyw władzy, które właśnie z naszych podatków zostały sfinansowane. Jednak trudno nazwać je powodem do dumy.

“Z Twoich podatków” okazało się wystawieniem ministerstwa i całego rządu na śmieszność, bo akcja – dzięki internautom i przedstawicielom opozycji- to lista wstydu rządu PiS. A ilość zmarnotrawionych pieniędzy podatników, roztrwonionych czy puszczonych z dymem jest zatrważająca.

Tu oczywiście mamy przypomnienie asystentki prezesa NBP, Martyny Wojciechowskiej. “Aniołek” zarobił blisko 400 tysięcy złotych pełniąc tę zaszczytną funkcję.

Na liście wstydu naszych podatków nie mogło zabraknąć TVP…


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie