Po godzinach

Piotrowska vs. Karolak: takiej wojny w social mediach nikt się nie spodziewał!

Karolak

Tomasz Karol co prawda nie promuje dziś żadnego filmu, ale jest o nim bardzo głośno. Chodzi o to, że postanowił wejść do sklepu Ikei bez maseczki. Wywołał tym burzę w mediach społecznościowych. Na ten temat wypowiedziała się m.in. Karolina Korwin-Piotrowska, która poleciła mu odwiedzić któryś ze szpitali. Rozpętała tym piekło!

Karolak bez maseczki

Przypomnijmy, że Karolak dołączył w ostatnim tygodniu do celebrytów i artystów, którzy są koronawirusowymi negacjonistami. Postanowił wejść do Ikei bez maseczki. Gdy go wyproszono, dał wyraz swojej złości w social mediach.

W efekcie został wyśmiany przez Szymona Majewskiego, a potem do “debaty” na ten temat włączyła się Karolina Korwin-Piotrowska.

Jak jest taki kozak, to niech idzie trochę popracować na oddział, gdzie leżą chorzy na Covid. Niech ich rozbawi, bo leżą tam, często też umierają w samotności, bez bliskich, bo jakiś jeden baran z drugim ignorantem miał wszystko gdzieś. Przykre. Jak wrócę z wakacji, mam ochotę wykupić cały ten sklep. Na złość takim jak ten pan – napisała.

https://www.instagram.com/p/CEYZ_-bpcCi/?utm_source=ig_embed

Karolakowi puszczają nerwy!

Tym razem aktor odpowiedział dziennikarce.

Chciałem się odnieść, à propos sytuacji, o której wszyscy wiemy, sytuacji z Ikeą, do komentarza Karolin Korwin Piotrowskiej – która zamieściła moje zdjęcie u siebie na profilu, ale niestety nie można skomentować, bo pani Karolina wyłączyła możliwość komentowania – napisał.

Dalej nie krył oburzenia i dodał, że Korwin-Piotrowska powinna najpierw sprawdzić, co on sam zrobił do tej pory dla chorych na COVID-19.

Otóż, nie ma pani prawa mnie oceniać, ponieważ nie wie pani co, gdzie i kiedy ja robiłem dla chorych na COVID i nie tylko – wszak przypominam, że nagraliśmy piosenkę, z której dochód przeznaczony był na jednoimienny szpital MSWiA. Więc zapraszam do zapoznania się może z działalnością moją i nie tylko. Nie ma pani żadnego prawa mnie i kogokolwiek oceniać – napisał wyraźnie zdenerwowany.

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie