Polityka i Społeczeństwo

Pawłowicz zaciekle broni się przed zarzutami po hotelowej aferze. Zaatakowała nawet TVP i wyborców PiS!

Gdzie jest „pożar” ? Gdzie „ewakuowani”? Kłamco! – napisała, gdy jeden z internautów wkleił link do artykułu ze strony kieleckiej TVP. Temat błyskawicznie podchwycili inni internauci.

„W TVP cały czas kłamią. Proszę się nimi nie przejmować. Dobrze im Pani napisała”, „Chce pani powiedzieć, że TVP kłamie?”, „Piękne podsumowanie, ciekawe co na to Kurski” – kpili w komentarzach.

Co więcej Pawłowicz obraziła się na… wyborców PiS, którzy uwierzyli w wiadomość. Najwyraźniej pani sędzia zawiodła się na elektoracie, sądziła, że ludziom PiS wszystko będzie uchodziło na sucho. Zareagowała więc bardzo emocjonalnym wpisem:

Powiem wielu z Państwa tyle, że za rzucone Wam i niesprawdzone, najmniej choćby wiarygodne lewackie kłamstwo sprzedacie ojca i matkę.. Wasza lojalność i przyjaźń na pstrym koniu jeździ. Widzę to po wielu nienawistnych wpisach Bez sprawdzenia kłamstw i spraw zabijecie też Polskę.. – napisała Pawłowicz i dodała potem, że „nie chce takiej przyjaźni”. Jednym słowem – koniec pięknej przyjaźni. Kto nie jest z nami, ten przeciw nam!

Źródło: Twitter, naTemat


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie