Polityka i Społeczeństwo

Pawłowicz ucieka przed gniewem kobiet. Wyprowadziła się z mieszkania?

Skandaliczna odezwa Pawłowicz. Nie uwierzycie do kogo porównała imigrantów
fot. youtube

W social mediach pojawił się zaskakujący post Krystyny Pawłowicz. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego, musiała ponoć wyprowadzić się ze swojego mieszkania. O co chodzi?

Wyprowadzka z własnego M

Niedawno liderka Strajku Kobiet skarżyła się zagranicznym mediom, że musiała tymczasowo wyprowadzić się ze swojego mieszkania. „Dostaję dziennie około 300 gróźb – telefonicznych, w formie SMS-ów lub e-maila oraz listownie. Wyprowadziłam się ze swojego domu, ponieważ mój adres został opublikowany i nie byłam bezpieczna. Od dwóch tygodni nie byłam w swoim mieszkaniu” – mówiła Marta Lempart w wywiadzie dla niemieckiego tygodnika „Die Zeit”.

Zauważyła to jednak Krystyna Pawłowicz, której ton wypowiedzi lewicowej działaczki wyraźnie się nie spodobał. – Lempart, opublikowałaś 2 tygodnie temu mój adres, sędziego TK i zachęcałaś swe bojówki do ataków na mnie – napisała wściekła prawniczka. Dodała też: – Nie jestem bezpieczna i nie mieszkam w domu. Smakuje? 

Rewolucja pożera własne dzieci

Jak więc widać, dziś gorzkie owoce ostatnich manifestacji dot. ograniczenia prawa do aborcji zjadają przedstawicielki obu stron konfliktu: zarówno Pawłowicz, która jest zwolenniczką ostrzejszego kursu,  jak i Lempart, która z kolei nawoływała do liberalizacji prawa.

Warto przypomnieć, że pod blokiem, gdzie mieszka Pawłowicz, w ostatnich tygodniach manifestowali tłumnie przeciwnicy ograniczania prawa do aborcji.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie