Po godzinach

Pawłowicz przeszła samą siebie i pisze nową apokalipsę na Twitterze. Polsce zagraża ponoć… ruda bestia

www.polen-heute.de

Krystyna Pawłowicz postanowiła pobawić się w twórcę ewangelii. Na swoim profilu na Twitterze zaprezentowała swoją wariację nt. Apokalipsy św. Jana.

Ruda bestia

Była posłanka, a obecna sędzia TK, straszy nas nie lada czym.

Chrześcijańskiej Polsce zagraża dziś ponoć… ruda bestia!

Na swoim profilu na Twitterze napisała już w 2018 r. o owym monstrum. Teraz przypomniała tego tweeta (pisownia oryginalna):

A ruda BESTIA krąży wokół chrześcijańskiej Polski,mizdrzy się,kłamie,knuje,udaje,czai się,szuka czasu i miejsca w których można by skutecznie w nas Polaków ugodzić.. 100-lecie naszej Niepodległości to dla niej symboliczny czas na zemstę.. Ruda Bestia krąży..

W nowym poście – już z 19 sierpnia br. – poznaliśmy więcej pożytecznym informacji. Wiemy już więc nie tylko o niecnych uczynkach potwora, ale i dowiadujemy się o jego wyglądzie oraz charakterystycznych gestach, jakie wykonuje:

Zły zgryz Bestii,jak też nadpobudliwość jej prawej ręki,oraz często zaciśnięta w pięść jej ręka lewa,wymagają właściwej konsultacji… Bożej.

Czym lub kim jest ów bestia? Wystarczy sięgnąć po domowy, wiedźmiński bestiariusz, by poznać odpowiedź. Jej ruda sierść (?) wzbudza skojarzenia z kolorem włosów Donalda Tuska. A że pani Krysia za obecnym liderem PO – delikatnie mówiąc – nie przepada, ten uchodzi w jej środowisku zapewne za istne proeuropejskie monstrum, możemy więc uznać, że chodzi właśnie o niego.

Internauci nie zawodzą

W przypadku obu tweetów swoje 3 grosze dodali też wytrwali followersi Pawłowicz, prezentując nad wyraz wysoką kulturę wypowiedzi:

https://twitter.com/Reparationen/status/1061367472140533760

Niektórzy starali się też uspokajać panią Krystynę. Nie wiemy, z jakim skutkiem.

Inni jednak zrugali ją za nienawistny język:

Nie żebyśmy w tym wszystkim (wiecie, nazywanie kogoś bestią itd.) widzieli jakąś sprzeczność, ale na samej górze swojego profilu pani Krysia ma przypięty taki oto post:

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie