Polityka i Społeczeństwo

Pawłowicz nie odpuszcza ws. kryzysu na granicy! Tym razem atakuje znanego jezuitę. “Manipuluje i wysługuje się złu”

Sędzia TK i była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz wdała się w sieci w spór ze znanym jezuitą o. Grzegorzem Kramerem. O co poszło? O sytuację na granicy polsko-białoruskiej.

Pawłowicz vs. jezuita

Pawłowicz nie podoba się to, że niektórzy celebryci, artyści i politycy chcą pomagać imigrantom z Bliskiego Wschodu, którzy utknęli na granicy polsko-białoruskiej.

– Karmienie, pocieszanie, koncertowanie, podbudowanie morale AGRESORÓW, dosyłanie im wiktu i opierunku, to OCZYWISTA ZDRADA państwa polskiego przez OCZYWISTYCH ZDRAJCÓW! To wzmocnienie ich PRZECIW Polsce, PRZECIW naszym OBROŃCOM! Polsko, zrób coś z tym! Zdrajcy, PRECZ z Polski! – napisała w sieci sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz.

Odpowiedział jej jezuita o. Grzegorz Kramer.

– Pani Krystyno, od 30 lat czytam książkę, w której jest napisane tak: – Byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie. – Byłem nagi, a nie odzialiście Mnie. Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych Mnieście nie uczynili. Wie Pani, wolę słuchać Autora – Jezusa – napisał, powołując się oczywiście na Biblię.

Pawłowicz postanowiła mu odpowiedzieć. I zrobiła to w oburzający sposób.

– Ksiądz od dawna już nie słucha Jezusa, a treścią tej „książki” manipuluje i wysługuje się złu – napisała.

Pomagać czy nie pomagać – oto jest pytanie

Sytuacja na wspomnianej granicy jest trudna. Imigranci znaleźć się pomiędzy młotem a kowadłem – wojska białoruskie nie pozwalają się im chyba cofnąć, ale zarazem polskie służby utrudniają im, jak tylko mogą, nielegalne przekroczenie polskiej granicy.

Niektórzy celebryci z Polski także przesadzają i tracą umiar, czego najlepszym przykładem jest Barbara Kurdej-Szatan, która swoim wpisem w social mediach bardzo krytycznie wypowiedziała się na temat polskich służb.

Kryzys na granicy trwa i nadal nie wiadomo, kiedy i jak zostanie zakończony.

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie