Po godzinach

Pawłowicz nie odpuszcza Szwedom! W triumfalnym wpisie kontrowersyjna sędzia wypomniała im TO

Piotr Drabik

Krystyna Pawłowicz z jakiegoś powodu nie lubi Szwedów. Teraz opublikowała na Twitterze wpis po finale baraży o mistrzostwa świata z udziałem Polski. Wspomniała o zagrabionych dobrach narodowych”.

Pawłowicz vs. Szwedzi

Pawłowicz już wcześniej uderzała w Szwedów.

Już podczas ubiegłorocznych mistrzostw Europy wypomniała im… potop z XVII wieku. Potem, po wygranym przez Polskę spotkaniu w barażach o mistrzostwa świata, także dała im pstryczka w nos. I to w podobnym stylu.

Wszystko wskazuje na to, że była posłanka PiS nie zapomina. Zarówno o oblężeniu Jasnej Góry, jak i ogólnej grabieży Rzeczypospolitej Obojga Narodów te bagatela parę wieków temu.

– Dobrze, że przegraliście, Szwedzi… Do czasu aż nie oddacie Polsce zagrabionych dóbr narodowych, BĘDZIECIE PRZEGRYWAĆ…. Lub wygrywać – napisała na Twitterze.

Była to odpowiedź na wpis, który sama zamieściła kilka godzin przed rozpoczęciem meczu na Polski ze Szwedami. Wtedy nawoływała do zwrotu “polskich dóbr”. Oznaczyła nawet ambasadę… Szwecji.

W komentarzach pod ostatnim postem oczywiście szybko pojawiło się wiele hejtu. “Dodam od siebie, że jest też coś takiego jak remis” – napisał jeden z użytkowników. “Ten wpis jest zupełnie niezrównoważony. Od formy po treść” – dodał inny.

Oczywiście Pawłowicz niewiele sobie z tego robi i chyba cynicznie podbija swoją popularność w sieci.

Z dobrych wiadomości przypomnijmy, że reprezentacja Polski dzięki wygranej ze Szweją wystąpi na mistrzostwach świata w Katarze. Już 1 kwietnia po godzinie 18:00 odbędzie się losowanie, po którym poznamy swoich grupowych rywali.

Czytaj również:

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie