Po godzinach

Pani Schreiber dopiero co weszła w politykę, a tu taki cios. Znany aktor się nie certolił. “Nooooo, Tomasz, pojechałeś po rajtuzach”

screen/ YouTube/ TVN Fashion

Tomasz Dedek – znany szerokiej publiczności głównie z roli Jędruli w “Rodzinie zastępczej” – skomentował post… Marianny Schreiber. Tweet szybko stał się hitem.

Tomasz Dedek komentuje post Schreiber

Schreiber opublikowała w sieci zdjęcie ze swoim mężem. Stało się to 15 maja w Międzynarodowy Dzień Rodzin.

Międzynarodowy Dzień Rodzin.

Poza poglądami, podziałami, zupełnie innym spojrzeniem na obraz rodziny istnieje coś jeszcze. Uczucie, które jest ponad. (JA)Chcę, aby również pary jednopłciowe mogły być szczęśliwe w Polsce, mogły zakładać rodziny

– napisała Schreiber.

Dedek odpisał na tweet w dość nieoczekiwany sposób.

Generalnie tworzycie rodzinę jednopłciową bo takiej ci*y jak twój mąż to szukać ze świecą

– napisał.

“Jędrula standardowo jeńców nie bierze”

Post aktora szybko stał się popularny. Polubiło go ponad 1,5 tys. osób. Schreiber nie odpowiedziała na tweet, zrobili to internauci.

“Jędrula standardowo jeńców nie bierze”, “Nooooo, Tomasz, pojechałeś po rajtuzach”, “Alutka jest dumna i ja też”, “Jędrula jak zawsze z rigczem”, “Kocham Cię, Jędrula”, “Ciśniesz, Tomasz”, “Zwolnij szatanie” – to tylko część komentarzy.

Jak można oceniać post artysty? Jest bardzo wulgarny, ale – jak widać – to bardzo podoba się internautom. Pytanie jednak, kto tu wystawił sobie gorszą ocenę: Dedek czy państwo Schreiber?

Źródło: Twitter

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Dziennikarz. Na stałe współpracuje z portalami Crowd Media, Comparic i Bitcoin.pl. Jego artykuły publikują też Polsat News i Interia. W latach 2017 - 2018 asystent społeczny posłanki Mirosławy Nykiel, wiceprzewodniczącej Komisji ds. Gospodarki.

Media Tygodnia
Ładowanie