Po godzinach

Pamiętacie szarżę pewnej pani na stacji Orlen? Oto historii “instrybutora” ciąg dalszy

instrybutor

Burmistrz Rymania chce wypromować miasto po głośnym wypadku na tamtejszej stacji Orlen. Jedynym z jego pomysłów jest postawienie pomnika, który miałby przypominać o niecodziennym zajściu.

W nocy z 27 na 28 lutego w Rymaniu doszło do niebezpiecznego zdarzenia. 37-letnia kobieta będąca – jak się później okazało – pod wpływem narkotyków zdemolowała swoim BMW stację benzynową. Być może o tej niebezpiecznej sytuacji nie byłoby tak głośno, gdyby nie nagranie z całego zdarzenia…

Kobietę w nieporadny sposób próbowało zatrzymać dwóch policjantów. Zaangażowany w całą akcję był również mężczyzna, który starał się podpowiadać funkcjonariuszom. – Strzelaj w opony! W instrybutor k***a nie strzel człowieku! – wykrzykiwał rozemocjonowany mężczyzna.

Oczywiście nagrywający zdarzenie miał na myśli dystrybutor. Ale drobne przejęzyczenie sprawiło, że przeróbki filmu i memy wyrastały w sieci jak grzyby po deszczu. I teraz burmistrz Rymania postanowił to wykorzystać.

Pomysłów ma kilka. Jednym z nich jest postawienie pomnika, który będzie przypominał o niebezpiecznym wypadku. Dodatkowo burmistrz liczy na obniżkę cen na stacji, aby w ten sposób promować miasto. Ale to nie wszystko. Być może stojaki na rowery miejskie zostaną nazwane “instrybutorami”. Jeśli to nie wypali – w Rymaniu miałyby się odbywać zawody strzeleckie o “złoty instrybutor”…

Źródło: o2.pl

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie