Po godzinach

Oto Donald Tusk w roli opiekuńczego dziadka. To zdjęcie was rozczuli!

Donald Tusk
Frederic Legrand - COMEO / Shutterstock.com

Donald Tusk jak mało kto wie, jak ważna jest znajomość geografii. Postanowił swoją wiedzę przekazać wnukom. W końcu to one mogą w przyszłości rządzić Polską lub Europą!

Tusk nauczycielem geografii?

Dziadek Donald Tusk opublikował na Instagramie zdjęcie swoich wnuków, które ułożyły puzzle z mapą świata “Geopolityka jest naprawdę skomplikowana” – podpisał fotografię.

Tusk nadrabia teraz wolny czas, który każdy z nas może na codzień spędzań z rodziną. On przez lata żył polityką – polską, a potem jeszcze europejską – a ostatnio do tego trafił na kwarantannę przez koronawirusa. Jak widać, ze sporą radością wywiązuje się jednak obecnie z obowiązków dziadka, opiekując dziećmi syna Michała.

Puzzle kluczem do nauki geopolityki

Jako polityk z wieloletnim stażem wie, jak ważna jest znajomość geografii i tajniki geopolityki. Zapewne temu stara się nauczyć wnuki jak najwięcej  z tego obszaru. Na udostępnionej przez niego fotografii widać, jak obaj chłopcy skończyli właśnie układać puzzle, które ostatecznie ułożone przez nich zostały w mapę świata.

Instagramowa fotografia z miejsca wzbudziła zainteresowanie obserwatorów Donalda Tuska.

“Wnuki mają świetnego dziadka (…)”, “(…) Piękne zdjęcie, cudne. To przyszłość lepszego i piękniejszego świata” – piszą jego followersi.

View this post on Instagram

The geopolitics is really complicated.

A post shared by Donald Tusk (@donaldtusk) on

Źródło: Instagram

Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Jacek Walewski

Pasjonat polityki i historii, ale też publicysta oraz promotor nowoczesnych technologii. W 2016 r. współorganizował pierwsze w Polsce (i w tej części Europy) konsultacje społeczne dot.cyfrowych walut w Sejmie. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Bitcoin. W latach 2016 - 2017 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Nowoczesnej w powiecie bielskim.

Media Tygodnia
Ładowanie