Po godzinach

Oto “Biologiczne bzdury roku”. Zwycięzca mógł być tylko jeden!

I tak np. znana restauratorka zasłynęła wypowiedzią, że cebula przyciąga wirusy i że można było oglądać je pod mikroskopem na początku XX wieku:

“Cebula. To nie żart… poczytajcie uważnie!!! To działa. Ja mam cebulę przekrojoną na pół, wbijamy ją na widelec, posypujemy grubą solą … Starczy na cały dzień… Jest bardzo szkodliwa, pod koniec dnia nie należy jej jeść w żadnej formie, tylko wyrzucić dobrze zamkniętą w foliową torebkę. Ważne: jest zbiorowiskiem wszystkich świństw, które latały w powietrzu… Nasza Polska jest dobra do tego celu, bardzo, bardzo ostra… i jedzmy ją na surowo (…) w sałatkach i twarożkach / to nie sposób na odganianie wampirów. (…) W 1919 roku, kiedy epidemia grypy zabiła 40 milionów ludzi na świecie, w USA był lekarz, który odwiedzał farmerów, aby im pomagać. Wielu z nich niestety zaraziło się chorobą i umarło. Ale gdy ten lekarz zaszedł do domu jednego z nich i, ku jego zaskoczeniu, cała rodzina była zdrowa. Okazało się, że jego żona umieściła nieobraną cebulę w różnych pokojach w domu. Galen nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał i poprosił o obejrzenie jednej z cebul, pod mikroskopem. W rezultacie odkrył, że wirusy grypy są przyklejone do cebuli, i to uratowało tę rodzinę.”

Pani Magdo, nie musi pani już trzymać cebuli w newralgicznych miejscach mieszkania. To tak nie działa, sorry. Aha, jeszcze jedno: w 1919 roku nie dało się zobaczyć wirusów pod mikroskopem, bo mikroskopy elektronowe powstały w latach 30. XX wieku

Viola Kołakowska ogólnie zasłynęła swoimi wypowiedziami o COVID-19, zaś pani Lewandowska powiedziała, że “na przeziębienie okład ze smalcu (gęsiego) jest skuteczny na kaszel i przeziębienie”. Nie ma na to dowodów, ale niech się każdy smaruje, czym tylko chce!

Źródło: Plejada.pl


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie