Po godzinach Satyra polityczna

Ostre starcie na prawicy. Jakubiak użył wulgaryzmu, by dokopać Bosakowi

Krzysztof Bosak, były kandydat Konfederacji na prezydenta Polski, wypowiedział komentarz, który oburzył miłośników zwierząt. – Stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką jest dogmatem wiary lewicowej i zarazem antynaukowym kłamstwem – stwierdził. Te słowa nie spodobały się Markowi Jakubiakowi.

Bosak kontrowersyjnie o zwierzętach

W czasie kampanii prezydenckiej Bosak przekonał do siebie dość szerokie grono odbiorców. Było to spowodowane tym, że unikał kontrowersyjnych wypowiedzi. Teraz wszedł na temat problemu hodowli zwierząt futerkowych w Polsce.

Zakazywanie całych branż ze względu na osobiste preferencje konkretnych obywateli jest sprzeczne z prawem naturalnym i z Konstytucją – wyjaśniał. Dodał też, że “stwierdzenie, że życie zwierząt w klatce jest nieustanną męką jest dogmatem wiary lewicowej i zarazem antynaukowym kłamstwem”.

https://twitter.com/LocusSolusToJa/status/1303793011713867776?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1303796166539214852%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fakt.pl%2Fwydarzenia%2Fpolityka%2Fbosak-i-jakubiak-ostro-dyskutowali-o-ustawie-futerkowej%2Fq0t4w4j

Okazało się, że rozwścieczył tym Marka Jakubiaka, z którym pozornie łączą go podobne poglądy. Były poseł Kukiz’15 nie zostawił na Bosaku suchej nitki. Co stwierdził?


Czytasz nas? Podobają Ci się zamieszczane przez nas treści?
Wesprzyj nas swoją wpłatą.
Wpłacając pomagasz budować Crowd Media – wolne media, które patrzą władzy na ręce.

WPŁAĆ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Facebook Comments

Redakcja portalu CrowdMedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułów nadesłanych przez użytkowników.
Media Tygodnia
Ładowanie